Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem hívott, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem hívott, mert nem csókoltam meg?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy egy fiú azért nem hívott fel később (vagy nem írt, vagy tök mindegy), mert nem csókoltam meg?


Aznap mikor megismerkedtünk, egész este nagyon jól elvoltunk, és a végén meg akart csókolni, de én beparáztam, mert még sosem csókolóztam, így hát nem történt semmi... pedig akartam volna!


Fiúk, ezzel elrontom?!


Pedig még mondta is, hogy majd ha ír azért válaszoljak, és rendes srác volt, vagyis hogy nem olyannak tűnt, aki csak egy kalandra vágyott volna... :/ Lehetséges, hogy ebből leszűrte, hogy túl éretlen (?) vagyok hozzá, vagy nem tudom...


Na mindegy, már sosem fogom megtudni, de nektek ez mennyit számít?


17/l



2013. júl. 23. 23:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jó az igazság az, hogy többször is bepróbálkozott, de egyszer sem hagytam... De már bánom, de nem tehettem róla.
2013. júl. 23. 23:22
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem rontod el, ne parázd túl.
2013. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jó, de én eddig nem gondoltam volna, hogy ez ekkora baj, hogy első találkozáskor nem smárolom le...
2013. júl. 23. 23:24
 4/16 Didiiayer ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez miatt nem hívott. Ha tényleg érdekled akkor előbb-utóbb biztos hívni fog.
2013. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már biztos, hogy nem... :D Már nagyon sok idő eltelt azóta, csak most megint eszembe jutott.
2013. júl. 23. 23:27
 6/16 Didiiayer ***** válasza:
Mennyi idő? A fiú hány éves?
2013. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a fiú, nyugodtan keresheted te is őt. Legalább látja, hogy te felőled is van érdeklődés és nem csak neki kell folyton futnia utánad.
2013. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azért ez a folyton futás azért kicsit túlzás :D Én elég félénk vagyok (ez már kiderült szerintem), szóval első lépést sosem fogok merni tenni...


(21 éves, és nem tudom pontosan, de olyan egy hónap körül...)

2013. júl. 23. 23:34
 9/16 A kérdező kommentje:
De amúgy minek mondja, hogy keresni fog? Teljesen magától, én szóba se hoztam... ő kérte el a számom, nem én nyomultam. És ez már mindezek után volt... de akkor minek? nem fogom megérteni. :D
2013. júl. 23. 23:36
 10/16 Didiiayer ***** válasza:
Hát így már nem is fogod, kivéve ha most te lépsz és veszed fel vele a kapcsolatot. Nem hiszem, hogy ez olyan nehéz lenne. Ha meg nem hát akkor majd jön más :)
2013. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!