Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti csaltátok már meg a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csaltátok már meg a párotokat, ill. hazudtatok a szemébe? Elsősorban férjektől, vagy hosszú kapcsolatokból várok véleményeket, tanácsot. Thx

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
igen de sajnáltam utána mikor láttam,hogy mennyire megviseli pedig azt hittem már nem érdeklem de most milyen tanácsot vársz mikor nem írod le,hogy veled mi történt.
2013. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
velem még semmi nem történt,de érik a megcsalás ugyanis unalmas a kapcsolatunk.bonyolítja,hogy van egy kisfiunk...
2013. júl. 24. 18:10
 3/10 anonim válasza:

Igen ...sajnos igen...

Pedig nagyon szeretem de kell valami "plusz" amit otthon nem kapok meg évek ota.

Hiaba beszéljük meg akkor is ugyanaz van évek ota..

Hát hallod tudnék mesélni... 35F

2013. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
előző,én is ezt érzem magamon....
2013. júl. 24. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És tesztek érte,hogy ne legyen unalmas? Mert szerintem könnyen lehet változtatni rajta csak nehéz fenntartani utána, a pároddal beszéltél már erről?Én tudok adni tippeket mivel lehet felrázni de ez csak akkor működik,ha mindketten akarjátok és szeretnétek a kapcsolatot folytatni de ha már egyikőtöknek sincs kedve hozzá jobb ,ha szakítotok a kisfiad miatt ne maradjatok együtt ez a legroszabb megoldás.
2013. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Ha valami nem működik a kapcsolatban,azt mindig meg kell beszélni.Ha nem megy,akkor jobb,ha mindenki megy a maga útjára.De megcsalni?!A világ legundorítóbb dolga.Hülyének nézni azt,akit szeretsz.
2013. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy impotens nővel élek akinek másfél éve nem volt orgazmusa,hüvelyi azelőtt se,csak nyalással!És szült egy szép kisfiút.ennyi.
2013. júl. 24. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem mások megítélése, s nem a tömeg befolyása által ítélem meg a személyem, így az első pont, ami miatt nem tartom magam TÚLZOTTAN rossz embernek, az hogy hűséges vagyok.

Soha nem csalnám meg a barátnőmet.

2013. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem kerestek fel egy szakembert?
2013. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szexológus segíthetne talán. Egy próbát megér.
2013. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!