Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanács! Fiúk vélemény! Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács! Fiúk vélemény! Minden nap látom a strandon, nagyon helyes és tetszik. Szívesen beszélgetnék vele, de nem tudom, hogy nézne rám, ha oda mennék hozzá. és miről kezdenék el beszélni?

Figyelt kérdés
én 17/l, ő 20/f körül:)
2013. júl. 24. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat, fiu letemre nehezen erzem at a helyzetedet, de ha lany lennek, en csak probalnek szemezni vele, mosolyogni. Ha nem veszi eszre dobd meg egy kovel es gyorsan nezz masfele, de csak egy annyi idore amig meg nem fordul vissza hogy aztan gyorsan szemezhess vele. Ha ez nem jonne be, akkor 2 dolgot jelent: vagy nem erdekled, vagy nincs ver a pucajaban hogy odamenjen. DE ha mar felveszed a nadragot es odamessz... nem tudom, ne menj oda, hivd ot oda. Kenje be a hatad vagy mit tudom en. Integess neki. Tovabbi remek tanacsokert forduljon csaladorvosahoz vagy terdelje meg kezeloorvasot, tyukszemeszet.
2013. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

vicces lesz

de szerintem nem lesz bátorságod

2013. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem veszítesz, ha kipróbálod!! :)


http://www.youtube.com/watch?v=jQbusAYAE-0

2013. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!