Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondtam neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondtam neki, hogy "Régen nagyon helyes voltál" ebből rájöhet hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Osztálytársak voltunk, 6 éve ballagtunk. Pár hónapja felvettük egymással a kapcsolatot, és én többet érzek iránta mint barátság. Tegnap mikor átjött mutogattam neki régi képeket, és azt mondtam hogy "Akkoriban nagyon helyes gyerek voltál ám". De eskü csak kiszaladt a számon, aztán meg is bántam hogy kimondtam. Én nem vagyok egy tapadós lány aki pasiknak bókolgat.
2013. febr. 1. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nekem az jönne le,hogy már nem az.
2013. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből azt szűri le, hogy már nem helyes.
2013. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Hát... ez nem bók. :D

Ezek után következik az, hogy "Bezzeg most..."

2013. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Óóóó pedig még most is tetszik. Mondjuk régen tényleg kisfiúsabb volt, olyan "szebb arcú" pasira ezt nem szeretem mondani. Most meg férfiasabb.
2013. febr. 1. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy jött ki, mintha aztmondtad volna, hogy régen az volt, és már nem....
2013. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt kellett volna mondanod utána, hogy: "De most még helyesebb vagy."

Ez nem tapadás, hanem ténymegállapítás, és nem is üres bók, hiszen helyesnek tartod.

2013. febr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt jön le ebből, h kevésbé helyesebb, mint akkor. Hozzá tehetted volna, de most is és férfiasabb!

Ha teheted mond, tetszik a mosolya, ezt szeretik. Esetleg, h szép a szeme. Ezek nem nyomulós bókok.

2013. febr. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, ebből tényleg azt lehetne leszűrni, hogy mostmár nem az.

Azt kellett volna mondanom utána hogy persze most se vagy csúnya, sőt.

2013. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!