Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tieteket zavar az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tieteket zavar az, ha egy izmos srácnak nincs kockahasa?

Figyelt kérdés
Mármint van neki, csak eltakarja egy kis zsír, és ezért nem látszanak a kockák.
2013. júl. 25. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
sosem volt nálam követelmény a kocka has. Én sportolók között nőttem fel és érdekes módon egyiknek sem volt kockahasa. Nem is értem miért lett a kockahas a vonzalom és az egészség szinonimája, mikor marhára nem az!
2013. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Amélia:) ***** válasza:
nem érdekel a kockahas
2013. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Mindenkinek lehet kockahasa

[link]

2013. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kockahas szinte nulla testzsírral lehetséges. A fXszom fog állandóan diétázni. Amelyik csajnál ez feltétel az remélem magán sem talál egy pici hibát sem.
2013. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar
2013. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
168 cm magas vagyok és voltam 55 kg. Csont, bőr és izom. De akkor sem volt látványosan kockás a hasam.
2013. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!