Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Mit csináljak vele,

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit csináljak vele,

Figyelt kérdés
Van egy lány akit bírok meg minden. Szeretném, hogy legyen köztünk valami de most fog haza érni a volt barátja aki kint dolgozik és amíg itthon van azt mondta ne találkozzunk. Azt is mondta, hogy elmondja neki kíméletesen, hogy vége. Most nem rég értem haza de még nem is találkoztun de csak a csávó szombaton ér haza.
2013. júl. 25. 15:16
 1/4 A kérdező kommentje:
a vessző kérdő jel akart lenni csak véletlen elküldtem.
2013. júl. 25. 15:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ertem a kerdest. Csaj elmondta, hogy ne talalkozzatok, elmondja neki finoman, utana szabad a palya. Gondolom par napot kibirsz, nem?
2013. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy két hét lesz vagy több. Most nem rég értem haza a két hetes nyaralásból és még nem is találkoztam vele.
2013. júl. 25. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:

"volt barátja"? "elmondja neki kíméletesen, hogy vége"? akkor most a barátja, vagy nem a barátja?


Amúgy most akkor mi a problémád? Megmondta a lány, hogy egyenlőre ne találkozzatok. Akkor nem találkoztok, aztán majd szól, ha találkozzatok.

2013. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!