Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szólnátok ha megtudn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha megtudnátok hogy tetszetek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sztem ronda, talán én is tetszem neki. Vagy legalábbis arra utalnak a jelek. De mégsem lép felém. Miért?
2013. júl. 25. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
összepisálnám magam az tuti
2013. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hova nem lép fel?
2013. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
SÖR van nálad? Nincs? Akkor gyorsan szerezzél, és vidd oda neki.
2013. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekiállnék paprikáskrumplit főzni,mert az jó
2013. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én megtudtam hogy nagyon tetszek egy lánynak és örültem is először, de miután megtudtam hogy a lány egy kövér bányarém, csak menekültem tőle, és még most se hagy békén...
2013. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt hogy nem vagy ronda még elhiszem, de hogy neki tetszel-e az más kérdés

Am ha ilyen helyzet állna fent és nekem is bejönne a lány akkor tuti rámozdulnék.

(Mondjuk csak ha elég megbízható forrásból,mondjuk töle tudnám, mert nagyot is lehet szívni ,hogy nézd már tetszel neki és utána jöna pofáraesés, hogy csak átvertek)

2013. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
TE lépj! Te vagy a srác. Ha a lány küldte a jeleket,oké.Ő megtette,amit tennie kell. Innentől vedd át az irányítást. Hívd el valahova,ismerd meg jobban.Hajráá! :)
2013. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elijeszti a helyesírásod....
2013. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 frank1997ize ***** válasza:
megismerném mint barát.csak ne legyen kapcsolat mert a barátnőm elküldi a k**** anyjába XD
2013. júl. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!