Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerüljek közelebb ismét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek közelebb ismét?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki eddig az osztálytársam volt,hatosztályosban 7-ben,8-ban.(most fejeztük be a 8. osztályt)

7-ben elég gyakran beszéltünk fb-n,vagy suliban is,de inkább arról kérdezgetett hogy xy-nak tetszik-e,ha nem akkor ki?(Barátnőjétől megkérdeztem én is hogy ki tetszik neki,és mondtam hogy tetszik nekem,tudom gyerekes voltam még,és tudja már valószínűleg)

Mondjuk elég béna voltam tavaly,és sokat változtam,8-ban alig beszéltünk,főleg neten írt hogy küldjem el neki ezt-azt a suliból..

Tavaly szarul közeledtem ez volt a baj,meg csendes természetű vagyok,és mots 8-ban azt hihette hogy kerülöm.

Most elmegy egy másik suliba,de ráírnék mert eszméletlenül tetszik,talán lenne esélyem,mert sokak szerint jóképű vagyok+185 cm magas,bár van egy kis felesleg a hasamon.

Ha ráírnék ezzel : Szia,hogy telik a nyarad?majd kérdezném hogy miért megy el a suliból?Meg hogy kár,hogy egy szép lánnyal kevesebb lesz?

Tippek?

ui : 7-ben az egyik osztálytársammal járt,aki hasonlít külsőre rám.


2013. júl. 25. 22:07
 1/3 frank1997ize ***** válasza:
mikor én voltam 7.osztályos akkor én is ugyanezt csináltam hogy beszélgettem egy csajjal(persze ő nyolcadikos volt)Facebookon is beszélgettünk és mikor én voltam 8.osztályos akkor én is írtam olyanokat neki hogy te voltál a legszebb lány az egész suliban most pedig a középiskoládban leszel a legszebb,meg az egész világon és nálam bevágódott a csaj belém szeretett még akkor is ilyeneket írtam neki mikor barátja volt mert tényleg nagyon tetszett nekem bla bla bla.Nyugodtan írj rá,hiszen én is így csináltam ahogy te,és tetszett neki amiket írtam sőt még szerelmes verset is.Hajrá!
2013. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 frank1997ize ***** válasza:

Ezek a tippek:

Nem ugorhatnánk össze?

Mikor érsz rá?

és szerintem jobban örülne neki ha élőbe mondanád el neki,ha nem ér rá akkor facén.

2013. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 frank1997ize ***** válasza:
úgy 7.osztályban járni akart velem(mikor ő volt 8.osztályos)de én nem akartam vagy is akartam volna csak megvertek volna a felsősök.
2013. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!