Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerüljek közelebb hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Most kerültem új suliba és hát van egy fiú,aki 1 évvel nagyobb mint en..és nagyon tetszik...mind csak ő jár a fejemben.Hogy ismerjem meg?Hogy szólitsam meg?Egyszerűen nem tudom.Nagyon szeretnék vele beszélgetni,ismerkedni.
2012. okt. 4. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj oda szünetben vagy ha lesz vmi rendezvény a suliban akkor is odamehetsz hozzá beszélgetni. Szóval ha megfelelőnek találod az alkalmat nyugodtan menj oda.
2012. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha a fiúnak nincs barátnője könnyű helyzetben vagy . Menny oda hozzá és csak kezdj bele,neked könnyebb a kezdeményezés mert te lány vagy.Először csak köszönj de ne ijedj meg ha kicsit bunkó vagy úgy tesz mint ha ott se lennél lehet hogy csak volt egy régi barátnője aki megbántotta.
2012. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De milyen okból menjek oda hozzá?Mit mondjak?Soha nem beszéltünk..és az a rossz,hogy nincsenek közös barátaink :D mert akkor könnyebb lenne a helyzet.Nincs barétnője.
2012. okt. 4. 16:47
 4/9 anonim válasza:

Csak kérdezd meg tőle hogy mi az ebéd vagy hogy ismeri-e az x y-t {az hogy x y nem egy név hanem hogy ide mond azt a nevet amit akarsz } és majd belelendülsz. De ne jöjj zavarba

hogy vele beszélsz!

2012. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha többet szeretnél tudni akkor nézd meg ezt az oldalt: femina.Sok sikert hozzá
2012. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat...de még azert kérek ötleteket.Amugy ma kicsit szemeztünk,nagyon vagi volt :D De nem tudok semmit leolvasni az arcáról.
2012. okt. 5. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:
titokzatos? mesélnél róla kicsit?
2012. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
úgy könnyebben tudok válaszolni. előző
2012. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A viselkedéséről meséljek?Háát nem is tudom,nemnagyon figyel fel rám,néha-néha megnéz pont mikor én is odanézek,de másképp nem úgy vettem észre,hogy egyfolytába néz vagy ilyesmi.Én 15 vagyok ö 16 :D Ahogy elnézem kicsikét beképzelt,de nem olyan vészes,találkoztam már beképzeltebb fiúval is :D A külseje nagyon vonzó,nekem nagyon de nagyon bejön :D Magas,barna hajú,kék szeme van.Stilusosan öltözik,tehát odafigyel a külsejére.Én nem vagyok olyan észbontó,mint ö :P :D de nekem kell ö :D
2012. okt. 13. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!