Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfinak igazán tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak igazán tetszem akkor el fog hívni randira?

Figyelt kérdés
Tetszem neki állítólag, de mégsem hív el randira. Akkor lehet mégsem tetszem annyira? Mert ha igazán érdekelném elhívna.
2013. júl. 25. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindig az kezdeményez randit, aki akar valamit a másiktól.


ha meglátok egy lányt, hogy érdeklődik felém és nekem is "tetszik" vagyis legalább jó első benyomásra, akkor megvárom míg a lány kezdeményez. (mivel ő tette meg az első kontaktust.)


már nem a múltban élünk. egyenjogúak vagyunk.

2013. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik szerintem felhívhatnád te hogy igaz e és ha igen akkor kérdezd meg hogy nem e akar elmenni veled valahova.Ha nem akkor hadjad kamu volt amit hallottál. Szerintem nem éri meg várni hogyha tényleg tetszik neked.
2013. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2

Ja, nem a múltban élünk, de azért azt valahogy nem szeretném, hogy a nőm dugjon engem, így randira is inkább én hívom. Persze ez csak beállítottság kérdése, nincs bajom a hozzád hasonlókkal.


-

Magamból kiindulva valószínűleg nem tetszel neki annyira(hangsúlyozom, magamból kiindulva, ez nem feltétlenül fedi a ti helyzeteteket), engem sosem érdekelt igazán, hogy esetleg pofára esés lehet a vége, egy próbát mindenképp megér.

2013. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!