Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső - ilyenkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső - ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Többször is előfordul a dolog, és mivel eléggé kezdő vagyok, hirtelen nem tudom, mi a következő lépés. Tapasztaltabbak véleményére lennék kíváncsi.


Addig eljutottam már, hogy ha azt szeretném, hogy válaszoljanak a nők, és ne tűnjön el a levelem a süllyesztőben, akkor érdekeset kell írni, vicceset, enyhén flörtölőset stb. Ez a rész megy, tudok kreatív és egyedi levelet írni, és jönnek is rá a válaszok!


A válasz általában megdicséri, hogy ilyen jó levelet még nem kapott, ha flört van benne, akkor vissza is flörtöl (szövegesen értem, nem az oldalak "küldemény" szolgáltatását), de - nem nézi meg a profilomat, és nem tesz fel kérdést.


Hogyan tovább? Kérdésre válaszolni nem tudok, mert nincs. Ha felteszek valami unalmas kérdést, akkor ott rögtön meg is gyilkolom az egészet. Újabb kreatív lépés kell, hogy még jobban felkapja a fejét, vagy ha nem mutat direkt érdeklődést, akkor nem is érdeklem?


Utóbbi azért lenne furcsa, mert ugye meg se néznek, csak a levélre válaszolnak, az meg tetszik nekik.


Vagy egyszerűen ilyenkor béna a csaj, és nem tud kommunikálni?


2013. júl. 26. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
nem úgy meg mint régen, bókoltál és tiéd volt a nő....a mai fiatalok elfelejtettek kommunikálni, persze jól esik nekik ha dicséred őket, de nem tudják kezelni a helyzetet. Párommal szoktunk hülyéskedni ilyen társkereső oldalakon, nézni mi a reakciója a mai fiataloknak. Siralmas, ennyit tudok mondani.
2013. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

csaj vagyok. én jobban szeretem ha csak annyit ir hogy szia meg akarlak ismerni. akkor meg is nézem a profilját. ha jön egy sablonszöveg, olyasmi mint a mit te irtál nem veszem komolyan, mert tudom hogy rajtam kívül mindenkinek ezt küldi, és keservesen várja hogy a sokból egy visszairjon. (volt hogy 1 hónap késéssel megkaptam ugyan azt a szöveget ugyan attól a pasitól)


nekem régebben volt 2 kapcsolatom is társkeresőröl, a lényeg ha akarsz tőle valamit kérd el a skype cimét (régen msn volt a menő :( ) vagy fb cime, valamit ahol lehet chateln rendesen, és ott jobban meg tudod ismerni. igy üzengetésből nem igazán lesz semmi szerintem.

2013. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a másodikhoz. Lehet üzengetni, de ha valaki szeretne valamit is, akkor lépni kell közvetlenebb útra. Ha ez nem kölcsönös, akkor gyakorlatilag az első perctől kezdve veszett fejsze az egész, mert lehet, hogy "egyszerűen ilyenkor béna a csaj, és nem tud kommunikálni" akkor meg miért pazarolnád rá az idődet, miközben mással az első pillanattól egy húron pendülhetnél.

36F

2013. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első szórakozós játékához külön gratulálok. Ti vagytok a siralmasak.
2013. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit talán félreértitek. Nem arról van itt szó, hogy levélben élni az életet, hanem rögtön a legelső levélre érkező legelső válaszról. Ez a rész sajnos kötelező, csak utána lehet "közvetlenebb útra lépni".
2013. júl. 27. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne írj regényt :P én itt csesztem el :))))))
2013. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olvasd el, amit írtam. Az én levelemmel nincs gond, akkor nem is jönne válasz. A kérdés az, hogy mit kezdjek az olyan válaszokkal, amit leírtam. jelen esetben úgy vagyok vele, hogy nem kezdek semmit. De persze ki tudja, miről maradok le így...
2013. júl. 27. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy itt csesztem el :))) csak szóval kell eleinte tartani, és nem regénnyel beborítani. :P
2013. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!