Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ti vonzónak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti vonzónak tartjátok a kék szemű, szőkésbarna hajú, világosabb bőrű lányokat?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2013. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Ja, ha nem hót dagadt xd
2013. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ők a kedvenceim :)

22F

2013. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
igen mert kék a szemem és szőkésbarna a hajam :D
2013. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
kinek milyen testalkatú lányok jönnek be. Számomra elengedetlen egy kis poci, nem dagadt de nem is csont sovány. páromnak kék szeme van és gesztenyebarna haja de a bőre az nem az a nagyon világos...szeret napozni, de jól áll neki.
2013. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne tartanánk annak?
2013. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen!
2013. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez mondjuk egy elég tág dolog, szerintem. Ha kapunk egy szem-haj-és bőrszínt, akkor alapból szépnek képzeljük a lányt. Pl. én kék szemű, sötétbarna hajú, fehér bőrű lány vagyok. Ez alapján a leírás alapján szép lehetek: szimplán elképzelek egy szép lányt ezekkel az adottságokkal. De attól még, hogy kék szemű, barna hajú, fehér bőrű vagyok, még lehetek bűnronda (nincsenek önértékelési problémáim, full átlagosnak tartom magam, de így azért szemléletesebb xD). Nem említettem például, hogy szeplős vagyok, nagy az orrom, alacsony vagyok, csontos a térdem/bokám, stb... ezer hibát fel lehet itt sorolni, ami valakinek akár még tetszhet is (pl szeplő), de alapból egy hiba a testen. A lényeg, amit mondani akarok, hogy ez alapján egyszerűen nem lehet korrekt választ írni, egyszerűen nem elég az infó: a válaszírók 95%-a azt fogja írni, hogy szeretik az általad leírt lánytípust, hiszen semmilyen hibát nem írtál, ezért egy tökéletes szépséget képzelnek el ezekkel az adottságokkal. :P :)
2013. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy még millió dologtól függ, hogy valakinek ki jön be, de ezt most csak úgy nagy általánosságban kérdeztem, mert van olyan aki pl inkább a barna hajúakat szereti, vagy a barna szeműeket :D
2013. júl. 26. 21:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez még attól is függ hogy hogy áll neki melyik meg ilyen apróságokon. Ha pl. tudnál mutatni egy képet ilyenkor akkor meglehetne mondani hogy igen vagy nem... vagy legalább valami részletesebbet. Amúgy szerintem a vékony lányoknak áll a legjobban a szőke haj,kék szem,világos bőr!
2013. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!