Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 168cm vagyok, kék szem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Schranzkiller kérdése:

168cm vagyok, kék szem, szőkésbarna haj,20éves, ápolt, zselézett hajú, sportos alkatú vagyok. És jelenleg mégis egyedülálló. Már 5hónapja! Ti mit gondoltok így leírás alapján? üziket is várok

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 20:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
86%

én szívesen megismernélek, jó lenneél kerti törpéntek

20/L

2012. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
*törpének
2012. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
A kezeidet ink másra használd ne ide bunkózz.mondjuk akaszd fel magad..
2012. márc. 29. 20:51
 4/41 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl nagyok az elvárásaid?:) Biztos sok csaj oda van érted, csak gondolom te őket észre sem veszed, mert a tökéletest keresed! De ha nem ismered meg közelebbről a kevésbé tökéletes külsővel rendelkező lányokat, akkor sosem tudhatod meg, hogy neked tökéletes lehet-e.:)
2012. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
amikor elkezdtem olvasni a kérdésedet azt gondoltam h tök jó alkatú lány lehetsz...egészen addig amíg el nem jutottam odáig h "zselézett hajú" óóó mondom basszus ez egy f@szi...
2012. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nekem nem mindent a külső,ugyebár a külső megfog a belső hozzálánccol.sose woltam oda a plázacicákért..legyen egyszerű,de nagyszerű,lenyűgöző stílusú
2012. márc. 29. 20:56
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

A zselé gáz!

22/L

2012. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
5/6 ahoz képest h tudod h faszh vagyok,ugyancsak itt serénykedsz,langyibandi vagy koma.?.de utálom az ilyen embereket -.-
2012. márc. 29. 20:58
 9/41 anonim ***** válasza:

Wow, már 5 teljes hónapja? Az aztán az idő.

És hogy mit gondolok? Azt, hogy alacsony vagy és a szőkésbarna haj a kék szemmel azonos gén alatt kódolódik.

Az, hogy zselézed a hajad azt jelenti, hogy nem vagy valami tesztoszteron bomba, mert még van itt zselézni. :) Ez mondjuk lehet jó is, mert a maszkulin alkat nem mindenkinek jön be, meg ilyen alacsony fiúnak sokkalta nagyobb hátrányt jelentene, hogy ha még haja sem lenne.

Ennyi.

2012. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Erről meg annyit h ink wagyok vékony,mint egy izomkolosszus aki a testét nézi előbbre
2012. márc. 29. 21:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!