Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Indiai lányokkal - hol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indiai lányokkal - hol?

Figyelt kérdés

Serdülőkorom óta gyengéim az indiai lányok, őket tartom a világ legszebb, legelegánsabb nőinek (elnézést a magyar lányoktól).

Közülük Namitha Kapoor az ideálom, persze ő egy híres filmsztár hazájában. pl.: [link]


Szerintetek van esélyem, hogy hazánkban megismerkedjek egy indiai lánnyal? Köszönöm!


2009. okt. 23. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát inkább menj indiába:)

Amúgy tiszta cigány lányok úgyhogy ismerkedj meg egy roma csajjal hanem találsz indiait,amúgy szerintem is szép nők az indiaiak bár ezen a nőn vitatkozhatnák nem túl szép,hogy finoman fogalmazzak.

2009. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
esetleg valamelyik ismerkedős oldalon, ha tudsz ilyenekkel taliznbi, vagy nemis tudom...nagyon nem sok van a hazánkban...
2009. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Elsőnek: szerintem gyönyörű, de összeveszni nem fogunk :)))

[link]


Cigánylányok: szerintem teljesen más a kultúrájuk...nem egy kategória.

2009. okt. 23. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Hazánkban nem tudom, hogy találsz-e indiai lányt, ugyan elég sok bevándorló érkezik keletről, de inkább Kínából meg az észak-afrikai régióból. Indiából nem sokan vándorolnak errefelé. De hajrá, ki tudja? ;-)

Egyébként meg irány a myspace.com, tagged.com vagy orkut.com, igaz személyesen ott se fogsz indiaiakkal találkozni, de pár barátot/barátnőt találhatsz magadnak indiából. ;-)

2009. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
a cigányok is indiából jöttek és pont úgy is néznek ki.
2009. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
80%
Debreceni Egyetem - Orvostudományi kar. :D
2009. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én egy inidiai fiúval szeretnék találkozni, de tényleg nem nagyon vannak erre
2010. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is szépek az indiai lányok! Télleg próbálj meg elmenni Indiába. Azt olvastam, hogy az indiai emberek nagyon tiszteletben tartják a fehér bőrű embereket és szolgálókat adnak melléük pl. mosónőt. Nekik nagy tisztelet, ha egy fehér bőrű ember elfogadja a meghívást a házukba. Az Indiai kasztrendszer szerint is minél fehérebb valaki bőre, annál nagyobb rangú. Én akit nagyon tisztelek az indiai nők közül az Aishwarya Rai : [link]

[link] gyönyörű nő, miatta lennék lezbikus :S

2010. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy onnan jöttek és úgy is néznek ki,de kultúrában és viselkedésben teljesen eltérőek.
2011. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen az indiai lányoknak nincs párjuk a világon.

gyönyörűek.

2011. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!