Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha lányokkal beszélgetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L.Szilárd kérdése:

Ha lányokkal beszélgetek, akkor miért panaszkodnak, hogy nincs normális pasi?

Figyelt kérdés
Azt mondják, mert mindenki csak a szexet akarja, amikor meg "szembe" kerülnek egy olyannal akinek nem az a legfontosabb, akkor meg bocs de nem kellesz. "leráznak" azzal, hogy kedves, szimpatikus, meg hasonlók vagyok, de mégsem kellek nekik, mint társ.
2011. nov. 8. 08:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Rossz helyen keresgélsz ennyi!Vagy túl fiatal csajokkal akarsz kikezdeni,akik még nem érettek egy kapcsolatra!Próbálj meg másfelé ismerkedni,és ne változz meg senki kedvéért!Majd jön egy csaj aki úgy fog szeretni amilyen vagy!Csak kitartás,és ne add fel!
2011. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nyavajgó picsäkkal ne is foglalkozz.
2011. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Oké, rendbe is lenne amit írsz. Csak az a baj, hogy 27 vagyok, és 24-26 éves lányok, vagy még idősebbek is ilyeneket mondanak nekem. Akik között sokan szint úgy panaszkodnak. Akkor ez most, hogy is van?
2011. nov. 8. 08:57
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ők csak sajnáltatják magukat. Nekik szerintem uralkodó típusú pasik kellenek, akik csakazértis leszedik a 10 körmükről. És ezt mint nő mondom. Vagy rossz tapasztalatuk van, te meg egyszerűen nem jössz be nekik. Van ilyen. Majdcsak találsz egy kevésbé diliset.
2011. nov. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Mert csak a jóképű pasik kellenek nekik, köztük meg kevés a normális. Fordítva is igaz: hiába vagy kedves, ha nem nézel ki jól.
2011. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

9:24 válaszoló:

Ki jóképű, vagy ki számít annak? Mert szerintem semmivel sem nézek ki rosszabbul, mint az átlag.

2011. nov. 8. 10:13
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerinted.

Amúgy mindenkinek más a jóképű, de van aki több lánynak tetszik, van aki kevesebbnek, van aki senkinek.

2011. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az nagy baj, ha a 24-26 éves lányok is még ezen nyavalyognak, hogy nincsen rendes pasi. Ők már elvileg kinőttek ebből a korból. Nagyon rossz helyen csajozol ha ott is ilyen lányokat találsz meg, azok elvileg értelmesebbek és már 25 felett a külső nem olyan fontos mint tizenéves korban.
2011. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

10:38 válaszoló:

Kérdésem akkor hol, és hogyan lehet ismerkedni a mai világba? Nem járok diszkóba, nem járok olyan helyekre ahol kétes alakok lehetnek. Mivel akkor elvileg, az olyan lányok akiket én keresnék ugyan ilyen gondokkal küzdenek, de akkor hol lehet őket megtalálni? Az utcán meg csak úgy nem szólíthatok le akárkit, hogy járna-e velem? A munkám meg nem épp olyan, hogy nap mint nap sok emberrel, és főleg lánnyal találkoznék.

2011. nov. 8. 11:55
 10/20 LadyLee ***** válasza:
94%
Mintha a pasik meg nem azon picsognának, hogy nincsenek normális csajok...
2011. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!