Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze vagyok zavarodva!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva! Tényleg nincs így értelme?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy megismertem egy srácot, találkozgatunk, de valahogy nem érzem magam túl lelkesnek. Tetszik és szimpatikus, de valami mégis megakadályoz benne, hogy odalegyek érte. És nem tudom, hogy mi. Nincs semmi előrelépés a kapcsolatunkban, találkozgatunk, de ennyi. Ő sem tudja, hogy mit akar, szerintem könnyen megeshet, hogy ő is hasonlóan érez, mint én. Szerintetek is hanyagolnom kéne?

2013. júl. 30. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem megy valami, minek erőltetni? Csak azért, hogy mégis legyen valami, ami jobb mint a semmi? Az olyan megalázó sztem.
2013. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Ne erőltesd. De lehet, hogy ez csak tmeneti időszak.
2013. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, épp ez az, hogy bízhatok e abban, hogy később kialakul valami, vagy inkább ne?
2013. júl. 30. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha ő nem lép előrébb, lépj te és ki fog derülni, hogy hogy reagál. Lehet csak a kezdő lökésre van szükség! :)


Ám ha ezek után is tutyimutyi lenne, akkor tényleg ne erőltesd :P

2013. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam ilyen helyzetben, kb. egy hónapig húztuk-vontuk a dolgot, aztán búcsút mondtunk egymásnak.
2013. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De én próbálkoztam előrelépni és arra is csak ugyanennyi volt a válasz, hogy nem tudom...
2013. júl. 30. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!