Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme csúnya fogakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme csúnya fogakkal randira menni? Mondjam neki előre, hogy milyenek a fogaim?

Figyelt kérdés
Interneten megismertem egy lányt tök egymásra vagyunk hangolódva, holnap randi lenne vele, de fogaim eléggé csúnyák. Van esély szerintetek, vagy felesleges elmennem és inkább mondjam le a randit vagy készítsem fel a csajt?
2013. júl. 28. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

hát.. én nem jönnék össze olyannal, akinek csúnyák a fogai. már ott megbukik a dolog, hogy csúnya és nem tesz érte. miért??

szerintem kapd össze magad, csináltasd meg a fogaidat és utána kezdj el csajozni... nem menő az igénytelenség.

2013. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Te láttad már a csajt?Küldött képet neked?Jó csaj?
2013. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es

Átlagos, nem tartozik a jó nők közé, de csúnya se

2013. júl. 28. 13:59
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

"már ott megbukik a dolog, hogy csúnya és nem tesz érte. miért??"


Mondjuk 500-800000 forint körül van egy komolyabb? Ha nem annyira vészes, akkor is 200000. Előbb olajlelőhelyet kéne találnia a kertben, utána talán. Addig ne randizzon?

2013. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
úristen, te ostoba első válaszoló, nekem is legalább 500000 ezerbe lenne megcsináltatni a fogaimat, szerinted a mai helyzetben ki tudja ezt a pénzt csak úgy kiperkálni? Szomorú, hogy amai lányok ennyire felszínesk és semmi empátia nincs bennük. Tényleg nincsenek rendes lányok csak felszínes krák. :(
2013. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltam fogdokinál, olcsó helyen. Azt mondta 200 ezer lenne.
2013. júl. 28. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:

SZerintem csináltasd meg, olcsóbb, mint a sok alkohol, amit majd ezért fogsz elfogyasztani, mert bánatod van a csajok nélkül.

Meg aztán a probléma fajtáját számításba véve, lehet több kisebb gond van, és akkor 2-3 alkalommal is meg lehetne csináltatni.(akkor a 200 is osztódik 3 felé)

2013. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudsz valami támogatást igényelni?

Ha kis dolog, mondjuk egy fogszabályzó, ami sokaknak van, akkor menjen el a dokihoz, ne azon rágódjon, hogy ronda...de 200.000 forint akkora összeg, hogy nem tudja mindenki csak úgy kivágni az ablakon, ráadásul egy külsőségre. Gondolom a kajálást nem hátráltatja. Nos, szerintem megmondhatod neki, így neten legalább meg is tudod magyarázni.


Jah, és akivel randizni akarsz, tetsszen :"D Tartsd szépnek, legalább a magad relatív módján.


17/L

2013. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tanulj meg úgy beszélni, hogy ne látszódjon, ne vigyorogj, csukott szájjal mosolyogj. Szex közben meg senki nem fogja a fogaid lesni.
2013. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

utolsó!

Köszi ez igaz, jó ötlet

2013. júl. 28. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!