Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti randiznátok olyan fiúval aki imádja az 'Én Kicsi Pónim' című rajzfilmet?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el nézni (hála egy barátosnémnak xdd). 5. résznél járok de valahogy annyira tetszik hogy még én is le vagyok döbbenve :DD Van valami egészen különleges varázsa ennek a rajzfilmnek. Biztos hogy az összes részét megnézem. (a magyar szinkronja kb okádék, de az angol gyönyörű)


Nyitódala:

http://www.youtube.com/watch?v=gcahMUOjbus


1. és 2. része felirattal:

[link]

[link]



Nah vélemény? Mit gondolnátok egy ilyen fiatal felnőtt srácról? Nem néznétek b*zinak?

F



2013. júl. 30. 20:13
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
30%
:DDDDD
2013. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 Bino ***** válasza:
78%
És még mindig meg tudnak lepni..
2013. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
69%
Ha egyszer szereti az ember lol. Biztos nem ítélném el emiatt, de fura..
2013. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

most komolyan, alap műveltségből nézzétek meg az első 2 részt :D

Ha racionálisan belegondolok akkor egy buta kislányoknak való rajzfilm, viszont egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, érzem egész nap a késztetést hogy még többet kellene belőle nézni, érdekes :D Mondom van valami "varázsa"

2013. júl. 30. 20:18
 5/49 Bino ***** válasza:
100%
Amúgy ha szeretném az illetőt nem biztos, hogy zavarna, de az tuti, hogy nem néznék meg vele egyet sem.
2013. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
43%

Hogyne, tuti megkérdezi előte a csaj, milyen rajzfilmet szeret. Ha Lolka-Bolka, Rózsaszín párduc, akkor mehet. Ha én kicsi pónim, Aladdin és a csodalámpa, akkor bukta.

Tévémaci rulez.

2013. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan nézik - felnőttek -, valamiért nagyon népszerű lett. Nem zavarna különösebben. Én is elkezdtem nézni még régebben, de annyira nem kötött le, talán az első 4-5 részt láttam csak.
2013. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
92%

Hát attól is függhet, hogy milyen a kapcsolatod a környezeteddel, nálam ilyenen meg sem lepődnének :D

Bár ha egy kigyúrt motoros macsó vagy akkor azért odavághat a csajnak mikor közlöd vele :D

2013. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
23%
xdd
2013. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

ja amúgy nem vagyok vékonyka xdd


Inkább továbbra is titokba tartom :)

2013. júl. 30. 21:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!