Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kérdezzem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kérdezzem meg a lánytol h tobbet akar-e vagy majd eldol az magátol? (bocsi azé kezetért) Tobbi lent

Figyelt kérdés
Egy szulinapon megismertem egy lànyt , egèsz este kavartunk smàroltunk. Mondta h neki is jo volt ez az este. Azota elhivtam randira 2x talàlkoztunk de nem volt semmi komoly ,koszoneskor is meg elkoszoneskor is csak arcra puszi volt egy csok sem csattantel azota az este ota, de ugyanakkor jol èreztuk magunkat. Minden nap beszèlgetunk . kèrdezzem meg h esetleg akar e tobbet mint baràt ? Megmondanàm neki azt is h megcsokoltam volna a multokori randin. ez jo otlet v ciki? egy kicsit fèlènk sràc vagyok meg nem vagyok az a rànyomulos fajta talàn ezèrt sem csokoltam meg.

2013. júl. 31. 13:54
 1/2 anonim válasza:
Mondd el neki,hogy neked nagyon tetszik,és szükséged van rá. Mondjon amit akar,de neked ezt el kellett mondanod:) Legyél vele kedves,és ha akar tőled többet,akkor hivd el magadhoz,és megint kavarj vele,ugy talán magabiztosabb lesz a témában. Remélem tudtam segíteni...Sok szerencsét:)
2013. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyél tökös, és legyél férfi!

A férfinak kell irányítania nem a nőnek!

Legközelebb ha találkozol vele legyél céltudatos, bátor és elszánt!

Nézz magadba! Akarod hogy legyen valami? Ha igen akkor menj és szerezz meg! Ha hiszel magadban és képes lennél férfiként viselkedni egy lányért akkor hívd el és a tali végén kapd le!

Ha már egyszer tényleg smároltatok akkor nem fog meglepődni vagy eltolni magától..

a lényeg hogy határozottan, céltudatosan és bátran!

Ezeket a tulajdonságokat sok nő nem csak hogy szereti a pasikban, de el is várja tőlük!

Lehet, hogy ez a lány is arra vár hogy szedd már össze magad és smárold le. Mit veszíthetsz?

2013. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!