Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi közben mit mondjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi közben mit mondjak a lánynak, amitől majd azt gondolja hogy élete végéig velem akar maradni? Vagy mit adjak neki?

Figyelt kérdés
úgy,hogy nem akarok perverz lenni...

2013. júl. 29. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

összerakom azokat amit írtál, picit átfogalmazva:


Nem akarok perverznek tűnni, annak ellenére, hogy az vagyok, és csak arra kell a leány, hogy kielégítsem a vágyaim, de mégis valamivel le szeretném venni róla a bugyit, és nem csak 1 alkalomra. Szerintetek mit mondjak neki? 13f

2013. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Szóval ugyanazt a hülye kérdést átfogalmaztad kedves 11 éves barátom.
2013. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Deokos vagy, hogy érted a gúny fogalmát... :DDD íííkúúfájter
2013. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy sajnos még nem jutottál hozzá az összes örökséghez! Most még csak havi másfél milliót kapsz belőle! De 18 éves korod után tied lesz mind a hatmilliárd!

Manapság ez a szöveg az, amitől lecsúszik a bugyi és benedvesedik a punci, leginkább!

2013. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3

Ha rájöttél volna én ezt a kérdezőnek írtam hisz ezt egyszer már kiírta csak másképp.

IQ fighter

2013. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én elismerem ha hülye vagyok, nyertél. :D

Sajnálom, hogy nem olvasom el az összes kérdést itt gyk-n, ezért nem tudom egy kérdésből megállapítani, hogy ki tette már fel ugyanazt a kérdést... :D

Természetesen nyertél, én vagyok a gyökér! :D béke!

2013. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az elsi randin szerintem a legjobb ha nem nyomulsz ra.es telejsen magadat adod. Ha ez tetszik neki,akkor keresni fog es egyre jobban kezdhetsz kozeledni hozza.
2013. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmit:


Csak hatig érek rá mert be kell ugranom a bankba jóváhagyni egy ötvenmilliós átutalást. Tudod apunak veszek szülinapi ajándékot.

2013. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A perverzség hogy jön ide?Ha meg gazdagnak állítod be magad de nem vagy az,úgyis lebuksz.Ha meg lóvés vagy és csak azért van veled,abban meg mi a jó?Arra ott vannak a ribik.De ha tényleg életed végéig együtt akarsz lenni vele,akkor addig lődd fejbe magad amíg jártok.:)
2013. aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ha az ő élete végéig,akkor őt.
2013. aug. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!