Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagon aluli lány hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagon aluli lány hogyan tudna elcsábítani egy jóképű pasit? Valami módszer?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 15:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mit takar az átlagon aluli?
2013. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem a mai ideálnak megfelelő, sem az arca, sem az alakja.
2013. júl. 31. 15:28
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Akkor szerintem az Tom Cruise-nak való feladat, sajnálom. :/
2013. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nem a mai ideál?
2013. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy?
2013. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mindenki eltud mindenkit csábítani, ha akar, és felfedi az egyéniségét a másik félnek, ha az tetszik neki.
2013. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát vajon hogy? Elcsábítani az embert sosem két nagy csöccsel vagy miniszoknyával kell, hacsak nem felszínes kapcsolatot akarsz. Ha azt akarod, hogy tiszteljen és egyenlő félnek tekintsen, ne elsősorban ne viháncolással, billegéssel és önmutogatással és harsánysággal akard levenni a lábáról. Van humorérzéked, intelligenciád, együttérző-képességed és szókincsed? Használd mindkettőt! Mutasd meg neki, mennyire érdekes vagy, de sose terítsd ki az összes lapodat. Nő vagy, játssz a szavakkal, a hangoddal, de ne az érzéseivel. Legyél őszinte, és ellenállhatatlan. Ha jó embernél próbálkozol, nem is lesz olyan nagy kunszt, mint amennyire elsőre tűnik.
2013. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%

Jóképű srác nem fog csúnya csajjal járni, mert azzal a saját jó hírnevét tenné tönkre, utána a jó csajok már lenéznék.


Ha 100%-ig biztos lenne abban hogy a csaj nem dumál, akkor lehet hogy rászánna pár patront, de mivel nem lehet még ha érezne is rá némi késztetést, akkor sem teszi.


Egyébként meg ép testben, ép lélek. A csinos csajok általában egészséges önképpel rendelkeznek, míg a csúnya csajok frusztráltak és komplexusosak, jogosan.

2013. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Pedig sok példát látok, hogy jóképű srác csúnya lánnyal, ezért érdekel mi a titok. 22 éves vagyok amúgy.
2013. júl. 31. 15:46
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok kövér, de nem is modellalkat, és arcra sem vagyok szép, ezt tudom. nem is nagyon voltak pasijaim.


volt egy pasi, aki nagyon nagyon jo pasi. óvatosan tettem jeleket, hogy nekem bejönne, vagyis randizhatnánk. de ő finoman közölte hogy nem. aztán munkájából adódóan sokat töltöttünk együtt, már ott tartottunk hogy neten is szoktunk dumálni. tejelesen megismertük egymást, és akkor már ő akart többet, és nem csak szexet.


volt egy kollégám, nem rossz pasi, de nem különösebben érdekelt igy. én sem őt. (mivel a legtöbb pasit nem érdeklem). szoktunk beszélgetni, lényegesebb dolgokat tudtuk is egymásról, végülis mondhatjuk hogy rendes munkatársi kapcsolatunk volt. Majd úgy adódott hogy sokáig kettesben dolgoztunk, napokon, heteken keresztül, és már én is másképp nézek rá, meg ő is rá. egyszerűem megismertük egymást, és akkor már más, randira is hívott már.


ha nem is minden pasinál, de soknál számítt hogy ha megismer már másképp tud rádnézni, és akár szebbnek is lát. nekem is fura volt, hogy jó pasinál is van ilyen, de van, úgyhogy ne add fel, fontos nekik is a belső.

2013. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!