Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha elso talin mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha elso talin mar megfogja es puszilgatja a ferfi a kezem?

Figyelt kérdés

Elso randi,elbucsuzas elott jo 20 percen at fogta a kezem es puszilgatta...nem vagyok ehhez szokva,nem tudom,hova tenni...

Eltulzom a reakciot?


2013. aug. 1. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Kézfetisiszta
2013. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Valószínűleg tetszel neki, szokj hozzá, másképp nem megy :)


És örülj neki hogy rátaláltatok egymásra :)

2013. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha zavar és nem is tudnád megszokni, örülni neki, akkor szólj
2013. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

...de elso tali! kb. 2 oran at csak dumaltunk,en meg nem batoritottam semmire,nem mutattam semmi jelet,hogy ilyent lephetne...

megkerdezte egyszer,hogy zavar-e,hogy fogja a kezem,en szegyelltem nemet mondani(vegulis annyira nem zavart,csak nagyon furcsalltam,hogy elso randin meglepi ezt...35 eves,nem tinedzser...)

2013. aug. 1. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:

35 éves férfi más korosztály, ha te csak 20 év körüli vagy

tisztelet jele a kézpuszi és nagy vonzalomé, de nem mondhatja du-na veled a bokorban

2013. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!