Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt szingli, művészlelk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt szingli, művészlelkületű lányok, akik ismerkednének egy 31 éves férfivel Hajdú Biharból?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
És Pest megyéből?
2013. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen az a művészlelkületű?
2013. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan, akinek van valami művészi hobbija, pl. festészet, költészet, regényírás, szobrászat, stb.
2013. aug. 1. 20:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Én írtam egytársadalmi kritika témájú feminista regényt, amit az ifjúsági irodalom, a könnyűolvasmány, a fanatasy és a totális szar kategóriák valamelyikébe sorolnék, és szeretek énekelni (csak szarul éneklek, de az igyekezet megvan bennem)! :DD
2013. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írtam neked privit!;)
2013. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég távol lakom és elég fiatal is vagyok de 100%-ig művészlelkű....festő és grafika szakos vagyok, szoktam írogatni novellákat, és énekelgetek is néha csak úgy magamnak szórakozásból.....Igaz én elviekben az ilyen korú férfiakra bukom, de ez csak elviekben igaz...
2013. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elviekben ilyenekre buksz? Az meg hogy értendő?:D És mi ez a tárgyilagosság egy művészlélektől??:'D
2013. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!