Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék Hajdú-Biharban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék Hajdú-Biharban olyan különleges lányt, aki a barátnőm lehetne? Miért ilyen nehéz jellemre szimpi szingli lányokat találni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne mondd már, hogy egélsz Hajdú-Biharban nincsen neked tetsző csaj, mert azt nem hiszem el...
2012. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tetszeni sok tetszik, de a külső nem minden, ráadásul, aki külsőre és jellemre is megfelelő már szinte tutira foglalt.
2012. júl. 21. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van pár normális barátnőm. :D

Szerintem amúgy ne úgy állj a dologhoz, hogy konkrétan barátnőt szeretnél, egyszerűen légy nyitott, járj el szórakozni, most úgyis itt a nyár, és jön majd minden magától. Tudom, ezt könnyű mondani, de nem a levegőbe beszélek, hidd el. Én sem görcsöltem rajta és igaz, hogy másfél évig nem volt senkim, de most boldog vagyok. :)

19/L

2012. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 18:14


Egy fontos dolgot kihagytam. Nem vagyok a leszólítgatós bunkó fiú típus.

Nekem csak élőben megy idegen lányok leszólítása és úgy szoktam randiba átvinni, de valahogy nem könnyebb még így sem. Egyedül facebookon vannak olyan lányok, akikről tudom hol laknak, de ők nagyon elutasítóak, szóval ott már nem is szeretek ismerkedni, nem arra való, rájöttem.


De például chat vagy fórum oldalakon szoktam próbálkozni, viszont akikkel megvan a közös szimpátia, azok pestiek vagy dunántúliak, a lényeg, hogy túl messze élnek.


Ez a spontán leszólítok lányokat utcán dolog sem jött be, ha kaptam is elérhetőséget nem lett belőle semmi, mert kiderült van barátja vagy totál nem volt érdeklődő az irányomba, esetleg bunkó volt a lány.


MÁr nincs is pofám leszólítani lányokat, egyszerűen elment az erőm, kedvem tőle és nem is hiszek ebben. Szerintem ahhoz, hogy egy ismeretlen lányt fel tudjak szedni akárhol, jóképűenk, magasnak, pénzesnek kéne lennem. ÉN meg egyik sem vagyok.

2012. júl. 21. 18:41
 5/5 A kérdező kommentje:

Hoppá, mekkora hülyeséget írtam! :D


"Nekem csak neten megy idegen lányok leszólítása..."

2012. júl. 21. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!