Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mirol beszelhetnek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirol beszelhetnek vele?

Figyelt kérdés

Elkezdtem talalkozgatni egy fiuval. Csak ismerkedunk, de az a gond, hogy o is kicsit hallgatag es nagyon hatarozatlan. Ezert volt a "randikon" hallgatas is, de nem annyira sok. Lehet hogy felenk tipus vagy izgult? Ugy vettem eszre, hogy tobbet kerdezek en, de amikor valami temaba vagy elmenyebe belelendul akkor eleg sokat mesel. Ugy nagyjabol megismerkedtunk es valoszinuleg jovohet elejen ismet fogunk talalkozni. Attol tartok, hogy megint be fog allni az a csond. Esetleg valami tippek az elkerulesere? Nagyjabol nyitott vagyok minden temaban, a focirol meg az autokrol is lehet beszelgetni velem. Igazabol o az elso fiu akivel randizgatok.

15\L



2013. aug. 2. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

biztosan izgult, lehet hogy legközelebb ő is fog felhozni témát magától

de mivel azért mesél, annyira nem lehet baj

tényleg bármiről lehet beszélgetni, sport, iskola, a nyárról, iskola...

2013. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi, hobbi akart lenni az utolsó :)
2013. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nyiss felé:) fogd meg a kezét akkor hátha jobban megnyíl.. mert lehet azon gondolkozik hogy mi lenne "ha" de akkor "mi lesz" érted? erre egy kicsit ráparázik szerintem ebből kéne kihúznod őt ha magától nem sikeül :) vagy egy puszi ami még átlendítheti :)
2013. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit írt 1-es és 3-as, tökre igaz:)
2013. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez abszolút normális, hogy izgul, szavak elakadnak, pulzus az egekben az agy meg csak kattog- most mit mondjak?, mit tegyek? stb. Az előttem szólók válaszaival értek egyet! :)
2013. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Hat.... ahogy eszrevettem meg akarta fogni a kezem csak meggondolta magat vagy ep en akkor mozditottam el a kezem. Ezt elegge elszurtam. Meg kerdeztem, hogy min gondolkozik es olyansmit mondott, hogy allnek-e vele, de en azt modtam, hogy meg csak most ismerkedunk, alig tudunk egymasrol valamiket meg hogy lehet allnek vele. Nekem meg amugy is tul korai lett volna ha megcsokol vagy megfogja a kezem.

Segitenetek meg par dologban? Amikor hazakisert megallt az utcakapunk elott es ugy vettem eszre mintha varna valamire vagy akarna valamit csinalni vagy mondani. Rosszul tettem, hogy ahogy odaertem a kapunkhoz elkoszontem es kellemes delutant kivantam? Vagy meg kellett volna varjam amig "elhatarozza" magat? Vajon meg akart csokolni?

A talalkozonkon mindig amikor kerdeztem, hogy merre akarja, hogy menjunk setalas kozben mindig azt mondta, hogy amerre en akarok, valasszak en. Amikor mondtam, hogy na most valasszon o megallt jol korulnezett es csak ugy 10 masodperc mulva mondta, hogy nem ulunk le? Ennyire hatarozatlan vagy csak udvarias akart lenni?

Meg csak annyit szeretnek hozzafuzni, hogy nincs nagy tapasztalatom fiuk teren, meg nem volt baratom, szoval lehetoleg ne "kovezzetek meg" ha nagy baromsagokat kerdeztem. Valahol ti is kezdtetek...

2013. aug. 2. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
A srác vélhetően otthon jobban spanolja magát a randitokra mit egy érettségire. :) Ezt úgy értem, hogy a legtöbb filmben is mikor haza kíséri a lányt a fiú 95%-ban csók a vége. Az pedig, hogy nem tudja merre menjetek (nem tudom van-e esetleg helyismerete talán?) szerintem a határozatlanság lehet meg mellé azt szeretné, hogy ate kedvenc helyeitek felé sétálgassatok. Javasolj egy távolabbi fagyizót az úton is tudtok beszélgetni, és legalább van úti cél.
2013. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem meg tobb mint 95%-ban csokolja meg a fiu a lanyt amikor hazakiseri a filmekben, de nem vagyok szerelmi filmek utan ranjongo. :D

Nagyjabol ismeri a varost a sulija miatt. Hat amennyibol kivettem a beszedjebol neki a kedvenc helye egy pub ahova az osztalytarsaival szokott menni, de en nem nagyon szeretem a barokat vagy pubokat. Majd lehet megbeszeljuk, hogy hova menjunk ha mar a park kezd unalmassa valni.

Amugy a fiuk is ugyanugy elmondjak a legjobb baratjaiknak a "titkaikat" meg hogy ki tetszik nekik mint a lanyok?

2013. aug. 3. 05:17
 9/9 lol2 válasza:
elmondják szerintem mert mis is mindig megneszéltük:D 16F
2013. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!