Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mirol beszelhetnek egy fiuval?...

Mirol beszelhetnek egy fiuval? Hogy ismerkedhetnenk meg? Miert volt ma olyan szukszavu?

Figyelt kérdés

Szoval van egy fiu akivel eddig 3-szor beszelgettem facebookon. Az elso ket alkalommal eleg jol elbeszelgettunk. Ma rairtam, de valamiert nem ment a beszelgetes. Kerdeztem tole altalanos dolgokat(hogy mit csinal, milyen a napja stb), de amikor lattam, hogy vissza se kerdezz hagytam az egeszet, elkoszontem es kileptem. Vajon rossz napja\kedve volt? Ez sajnos csak most jutott az eszembe, mert nekem se volt valami jo az estem. Az egeszben az a furcsa, hogy allitolag tetszek neki es meg szeretne ismerni, de ma ennek semmi jelet nem lattam. Vajon mar nem tetszenek neki? Tudom, hogy nem a facebookon kene ismerkedni, de o mas telepulesen lakik mint en.

15\L

Elore is koszonom a normalis valaszokat!



2013. júl. 13. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről, ami érdekli, de ezt a témát úgy válaszd hogy téged se untasson, mert akkor az visszafelé sül el. Ilyen idősen egy fiú (gondolom ő is 15) önállóan már tud viselkedni és meglephet azzal hogy ott terem az ajtóban, de ez inkább a kapcsolatok későbbi szakaszában valószínű beszéljetek meg egy találkozót nyilván neki kéne randira hívni,de szerintem te is említhetnéd neki, de csak úgy hogy ne tűnj nyomulósnak. A szűkszavúság pedig valószínűleg tényleg a rossz nap volt,de lehet, hogy nem volt ott. Bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült remélem segítettem. 16/f
2013. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi hogy valaszoltal es komolyan segitettel!

Ot leginkabb a foci meg az autok erdeklik, de velem is lehet ilyenekrol beszelgetni. Megvolt az elso randink es vagy izgult vagy egy kicsit hallgatag. Volt egy par kinos csond, de rovid idore. O nem 15 eves es arra a meglepes formara csak annyit mondok, hogy mar tudja hol lakok.


Segitenetek meg par dologban? Amikor hazakisert megallt az utcakapunk elott es ugy vettem eszre mintha varna valamire vagy akarna valamit csinalni vagy mondani. Rosszul tettem, hogy ahogy odaertem a kapunkhoz elkoszontem es kellemes delutant kivantam? Vagy meg kellett volna varjam amig "elhatarozza" magat?

Van valami modszer vagy leszokas a hatarozotlansagrol? A talalkozonkon mindig amikor kerdeztem, hogy merre akarja, hogy menjunk setalas kozben mindig azt mondta, hogy amerre en akarok, valasszak en. Amikor mondtam, hogy na most valasszon o megallt jol korulnezett es csak ugy 10 masodperc mulva mondta, hogy nem ulunk le? Ennyire hatarozatlan vagy csak udvarias akart lenni?

2013. aug. 2. 19:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg csak annyit szeretnek hozzafuzni, hogy nincs nagy tapasztalatom fiuk teren, szoval lehetoleg ne "kovezzetek meg" ha nagy baromsagokat kerdeztem.
2013. aug. 2. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segítettem megkövezni én nem foglak remélem senki más sem mindenesetre várnod kellett volna szerintem, mert megcsókolt volna ez szinte biztos, legközelebb várj picit.

Ami a leülést és a választást illeti csak udvarias.

A lényeg azon van, hogy mindig felismerd a helyzetet a fiúk ilyenkor félnek valakinek be jö valakinek nem és ez kihat a határozottságára is.

Bár nem ismerem a fiút, de szerintem óvatosan a mai világban én már sok mindent láttam remélem jól meglesztek amúgy szorítok nektek :) .

2013. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!