Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok nektek ez bejonne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek ez bejonne?

Figyelt kérdés
Van 1 lany akit elakarok hivni randira es az az otletem tamadt hogy van 1 gokartpalya a varosszelen szep fuveskorulotte a hely es arra gondoltam hogy oda vinnem meglenne szervezve lenne ott 1 kis asztalka szekekkel 1 szal rozsa, gyertya,bor/pezsgo, kaja es ott eggyet kajalnank utana meg egyet gakartoznank. Ez jo otlet szerintetek? Lanyok nektek tetszene? Es elso randira ez azert meg tul sok hadjam inkabb par alkalommal kesobbre?
2013. aug. 3. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez ultrasok(k).
2013. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez ultra gáz. Igaz 1#?
2013. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben a csaj szereti az ilyen sportokat, mint én, akkor személy szerint örülnék neki. mondjuk asztal meg a többi az már túl nyálas lenne nekem :D
2013. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ötletnek szerintem jó, de elsőre nagyon sok

külön-külön kéne inkább

2013. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a gokart bőven elég, nekem bejönne. 21N
2013. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a gokart nagyon bejonne.
2013. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ertem rendnem koszi.Mondjuk nehezis lettvolna az osszeset megszervezni. De elso alkalomra akk a gokart megfelel? Vagy aztis inkabb kesobb? Elso alkalomra valami seta meg fagyizas meg ilyesmi?
2013. aug. 3. 10:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a gokart nagyon jó ötlet, jobb mint a szimpla sétálás.
2013. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gokart jó, de az elég, ha utána "vadasban" kajáltok egy büféből egy gyrost vagy amit ott árulnak:D hidd el romantikusabb lesz, énis vittem barátnőmet gokartozni, és elég volt maga a gokart utána ettünk, és sétáltunk:D 17/f
2013. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!