Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy latjatok lanyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy latjatok lanyok? Szerintetek elerhetetlen egy ilyen srac? Vagy annak latjatok? Mire gondolnatok? Egyaltalan a leirtak alapjan erdekelne titeket vagy bejonne?

Figyelt kérdés

Szoval egy enyhen macis, izmos, jo alaku sracrol van szo aki eleg erdekes mert abszolut elvont es tavolsagtarto de kedves es oszinten kozlekeny ha megismeri valaki.

Jokepu, rovid barna haja es erosen szurkeskek szeme van.

Snake byte- ja van "ket piercing az ajak alatt" es a bal fuleben ket fultagito de nem olyan nagyok + nyelv pc de ez nem is olyan lenyeges. Es nem ugy oltozkodik mint altalaban a piercingesek hanem stilusosan. Szval tok ellentmondasos es erdekes szamomra.

Azert irtam ki a kerdest mert en az osztalytarsa vok " lany baratja " viszont en hiaba mondom neki h jo fej meg stb... Csak nehezen engedi magahoz kozel az embereket es addig amig nem ismer meg jobban valakit addig onbizalom hianyosnak tunik pedig am nem az.

Kivancsi vok h csak en latom- e igy.



2013. márc. 17. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
hmm leírás alapján nem rossz, bár nem szeretem a macis alkatúakat, esetleg van képed róla ? mennyi idös ? biztos érdekes srác lehet :)
2013. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen elegge erdekes. Kepet nem szeretnek kuldeni rola de azert ne olyan naon macisra gondolj. Sztem olyan pont jo. Am most lesz 2 hnonap mulva 19 eves.
2013. márc. 17. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
légyszi képeeet *-* *o* please
2013. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De komolyabb sokkal mint a korosztalya sot neha naon az. Vmikor meg olyan kis hulye tud lenni :D

Ezert is irtam h mindenben olyan ellentmondasos. :)

2013. márc. 17. 16:36
 5/7 Nonfiguratív ***** válasza:

Bírom az ilyen embereket..imádom az olyanokat akiket csak ha közelebbről ismersz meg akkor derül ki,hogy milyen hatalmas formagyerek :D Senki sem elérhetetlen, ha kellő türelmet fordítasz rá és a bizalmába kerülsz bármi lehet belőle..

A stílusosan öltözködik alatt mit értesz?elég tág fogalom...:D

2013. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tizenéves vagy? Akkor ezért számítanak ennyire a külsőségek. Más pozitív tulajdonsága is van, vagy csak az hogy ellentmondásosan öltözködik? Huszadrangú dolog, hogy van-e piercingje vagy nincs, mackós vagy nem. Mindenesetre én mindig előtérbe helyeztem a kevésbé favorizált és kevésbé nagyszájú fiú osztálytársaimat.
2013. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6#: a kérdező nem azt írta, h ellentmondásosan öltözködik, hanem, h ellentmondásos a személyisége...
2015. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!