Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annak mi akar lenni a jelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi akar lenni a jelentése ha egy randi során a lány gyakran hátra simítja a haját a kezével?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
zavarban van
2013. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy izgul, vagy a szemébe lóg a haja. :)
2013. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
semmi, nézd már meg egy hosszú hajú lány, minden fél percben a haját piszkálja,
2013. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy zavarja hogy belelóg a képébe, vagy zavarban, vagy igazgatja hogy jobban tetszen
2013. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy hosszúhajú lány minden percben igazgatja a haját :D

Vagy zavarban van,vagy komolyan a szemébe lóg a haja!

Vagy tetszeni akar...sok jelentése lehet,de a legvalószínűbb az hogy az arcába lóg! :D

2013. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is igazgatom a hajam, de egyszerűen csak azért mert zavar ha a szemembe lóg. :) Néha azért előfordul amiatt is ha zavarban vagyok, de az ritka.
2013. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a csaj tégla. titkos jelzés volt. a közeledben nem láttál egy fekete furgont amire rá van írva hogy "[F]erenc,és [B]éla [I]pari hűtés" -Nem megfigyelő állomás"? as haj a titkos jelek irányítója,ha jobboldalt simít egyszer,akkor a beépített kamera zoomol,ha baloldalt egyszer,akkor távolít,míg ha bárhol kétszer,akkor jelez a Terror elhárítósoknak,hogy jöhetnek,mert elég bizonyítékot gyűjtött ellened.


Vagy legalábbis vagy ez,vagy a szemébe logót,és zavarta.

2013. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A testbeszédben ha a nő megérinti valamely részét, elvileg te is megteheted ugyanezt. Ha azt akarja legyen hátul a haja, azért van hogy jobban szemügyre tudd venni az arcát.

Tanulság: ne légy beszari és csókold már meg !! :D

2013. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 ezen jót nevettem :) És igaz, úgyhogy vigyázzatok az ilyen lányokkal!


Amúgy meg nekem is mondta egy srác, mikor randiztunk hogy azt olvasta hogy ha a csaj a haját birizgálja az szabad jel a csókra. Én meg erre közöltem, hogy még nehogy próbálkozzon, nekem egyszerűen a szememben van a hajam és zavar :D


Arról meg, hogy "amit ő csinál azt te is csinálhatod", én nem szeretem ha a hajamat piszkálják, de én sokat matatom. Talán egyénfüggő :)

2013. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez általában akkor van,ha tetszik a srác ;)

15/L

2013. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!