Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több esélyem van egy lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több esélyem van egy lánynál ha elmondom neki, hogy 250-nel mentem az autópályán, és szívesen megmutatom neki is a végsebességet ha gondolja?

Figyelt kérdés

ez mennyire imponál nektek lányok?

Vagy pl felsorolom a technikai adatokat (hossz, súly, lóerő) stb.?



#autózás #sebességmámor #csajozás autóval #csajos sebesség #mámorba ejtés #káprázatos érzés
2013. aug. 4. 00:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Én minimum a kardántárcsa osztókörátmérőjével indítok, természetesen a "Szia cica, van gazdád?" után.
2013. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akar halni akkor igen! Bolond mellé kevesen ülnek be.
2013. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Az a baj csak autókról és autós témákról tudok beszélni, de arról egész nap akár, meg a saját kocsimról :)

Többi téma annyira nem izgat csak ha megjátszanám magam.

2013. aug. 4. 00:35
 4/32 anonim ***** válasza:
nem vagy te elég okos ahhoz, hogy ilyen sebességgel hasíts kisfiam
2013. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Pff tipikus...:D A felvágás egy lánynak sem jön be.
2013. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

De persze egy vidámparkba eljönnétek hullámvasútazni... :)

Pedig közel sem akkor élmény.

Az a baj túl logikázzátok a dolgokat, hogy ami jó biztos van valami hátulütője, vagy biztos felvágás, és inkább visszautasítjátok, és helyeseltek magatokban milyen jól tettétek :D

Pedig lelketek mélyén biztos kíváncsiak vagytok rá.

2013. aug. 4. 00:37
 7/32 anonim ***** válasza:
Szevasz Daniell a jövő heten majd kéne egy fuvar Ferihegyre 15 perc alatt megoldható??
2013. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

öcsém nem hiszem érdekel,

nem mindegy ki mennyivel megy? képzeld a mercis sem bírta elviselni mikor lehagytam, csak a kinti pályán, azért annak sokkal jobb a minősége

amúgy ez a téma kevés lesz, szólok előre, széles látókör kell, hogy mással is tudj beszélgetni,

2013. aug. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Bocsi, de tényleg nem. Vannak olyan dolgok, amikre azt mondjuk, hogy nem tetszik nekünk, pedig tudat alatt tényleg imponál, de az ilyesmi sosem tartozik ide. (5-ös vagyok.)
2013. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Kocsival nem akkora élmény. Én motorral mentem 200 felett,na az már odab..sz! :D
2013. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!