Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Matrica nélkül 4km-t mentem...

Matrica nélkül 4km-t mentem az autópályán. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tegnap (vasárnap) Székesfehérváron egy elterelés miatt a GPS felküldött az autópályára, a 60-as km kőnél a Seregélyesi útról, és 4km-rel odébb a 63 útnál tudtam róla lehajtani.

Van azon a szakaszon matrica kontroll?

Hallottam olyanról, hogy megyei jogú városok körül díjtalanul lehet használni az autópályát, hogy a várost tehermentesítsék. Ez létezik?

Szerintetek megúszhatom büntetés nélkül?


2013. júl. 29. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha a pályán megoldható a nagyváros kikerülése akkor nem szoktak külön elkerülőt építeni, hanem díjtalanul felküldik a kocsikat a pályára, amit ha elhagytad a várost akkor le kell jönni onnan. Azt nem tudom hogy fizetős volt-e az a szakasz amelyiken voltál, de ma szerintem már felesleges bármit is tenned. Lesd a postát, lehet hogy jön csekk, de az is lehet hogy nem.
2013. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még pont része a Székesfehérvári "körgyűrű"-nek. Így az ingyenes.

[link]

"M7 ap Székesfehérvár elkerülő (7. sz. főút és 63. számú főút között)"

2013. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, nagyon köszönöm, megnyugodtam :D
2013. júl. 29. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
azért figyeld a postát..ha jön valami, nyugodtan reklamáld meg,mert terelés volt...akkor nem kell fizetni...
2013. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a gpsben be volt állitva,hogy autópályára ne vigyen és mégis felvitt akkor az ott nem fizetős szakasz.
2013. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1.! Nem feltétlen! Szegednél az M43-son mindenkinek fizetni kell. Pedig egy elég létfontosságú szakasz is, mert olyan helyekre is jó formán csak azon lehet eljutni, máshol csak korlátozva (komp, makadám út, stb.), pontosabban ahol lakok az is egy ilyen hely és nekem ettől függetlenül fizetnem kell érte. :/
2013. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!