Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová menjünk? Székesfehérváron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová menjünk? Székesfehérváron belül jó helyek

Figyelt kérdés
Nem első randiról van szó, hanem már egy éve együtt vagyunk, de itt nem sok mindent lehet csinálni és nem tudjuk hogy mit csináljunk ha találkozunk a városban. Ötletek??
2013. aug. 5. 17:28
 1/7 Froncsi ***** válasza:

Sok dolgot tényleg nem lehet csinálni...

Egy éve együtt vagytok, szóval annyira azért nem lehet már elrontani a randit... :)

Tópart, mozi?

2013. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

eddig nem is nagyon találkoztam az oldalon szfvárival :)

park, mozi, pizzázó, (nem nyáron, de koripálya),...

2013. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mostanság van nálatok a zenei fesztivál? :D
2013. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy nem lehet elrontani, meg eddig sose volt semmi gondunk ilyennel. Csak a mozit már meguntuk, strand is, pizzázók is, Velencei tó. De több ötletem nincs.

Azért viszont köszönöm. :))

2013. aug. 5. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen minek jár bárkivel is, ha nem tudja hogy mit csináljon a másikkal? ://///////
2013. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Fehérvár szerintem az ország legunalmasabb városa. Én itt élek 30 éve, de igazán sose sikerült megszeretnem. Ha kimegyünk a családommal sétálni a városba, megtesszük a szokásos utunkat a Fő utcán, aztán vissza és kb. ennyi. Nincs hova menni, alig van valami normális program. El is fogunk innen költözni. Csak a munkahelyem tart még itt.

Persze azt azért el kell ismernem, az elmúlt 1-2 évben javult valamit a helyzet, egyre több a normális pub/kocsma, fagyizó. Felújították a Fő utcát (bár megjegyzem, nem vagyok tőle elájulva, főleg a két "strandtól"). Sokat lehetne lendíteni a városon, ha az elcseszett szobrok helyére normális szobrokat állítanának, pl. a hajó helyett, vagy esetleg egy rendes szökőkutat. Tudom, nem sokat segítettem, de jól esett leírni.

2013. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Figyelj, én teljes mértékben egyetértek veled. Bár én csak 6 éve élek itt, előtte pedig Miskolcon laktam. Ég és Föld a kettő közti különbség. Nem szeretem ezt a várost, de munkalehetőség miatt a szüleimmel ideköltöztünk. Strand állítólag van 2, én egyet se látok. A Fő utcája szerintem a felújítás ellenére is siralmas. Semmi jó nincs benne. Máshová pedig nem is lehet menni. Egy előnye van talán, hogy közel van hozzá Budapest, a Velencei-tó és a Balaton.
2013. aug. 8. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!