Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha bejelölöm facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dontknow11 kérdése:

Gáz, ha bejelölöm facebookon, és elhívom randira ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Egyik nap lementem a közeli pályához kosarazni így egyedül, és kis idő múlva megjelent egy lány is aki a másik palánkra dobálgatott. Nagyon jól nézett ki, helyes volt, mellesleg nem is volt ügyetlen a labdával. :) Most így utólag belegondolva elég marha voltam, hogy nem mentem oda hozzá dumálni, hogy jobban megismerjem. (Ebben közre játszott, hogy egy másik lánynál próbálkoztam, akivel nem jött össze és átvágott, másfelől kicsit ha mondhatom így félős vagyok olyan tekintetben, hogy "mi lesz ha elszarom, rosszat mondok" fóbia). Nos nem régiben megtaláltam őt facebookon és arra gondoltam, hogy bejelölöm, elkezdenék vele beszélgetni (feleleveníteném ezt a napot amikor láttam őt), és elhívnám valahova. Szerintetek ez baromság? Vagy esetleg milyen más tanácsot tudnátok nekem mondani, hogy valahogy közelebb kerüljek hozzá, mert végül is még semmit sem tudunk egymásról és szeretném megismerni. Normális válaszokat szeretnék. Előre is köszönöm! 19/F

2013. aug. 5. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, ha nem teszed utáni még ezzel is mardosni fog majd a kíváncsiság, hogy "basszus akkor miért nem írtam rá,?!".
2013. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ő is emlékezni fog-e rád (illetve hogy AKAR-E rád emlékezni). Mindenesetre veszítenivalód nincs, beszélgess vele, ha ő is akar, aztán a reakcióiból meglátod, hogy van-e nála esélyed. Sok sikert, remélem, összejön a dolog. :)
2013. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbálkozz be nála. Ha szimpatikus vagy neki, akkor simán össze is jöhettek. De azért azt nézd meg, ha visszaigazol, hogy hányismerőse van. Lehet, hogy csak azért igazol vissza, hogy több isnerőse legyen. Ilyen esetben én még előbb megbökném, ezzel felfigyelne rád, és tudná, hogy meg szeretnéd ismerni. De ez csak tipp. Sok sikert!
2013. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyi biztos hogy veszíteni valód semmi nincs ha nem ismered és úgy mond nemet abból sincs para mivel lehet hogy nem is fogod látni de benned lesz legalább a tudat hogy tökös voltál
2013. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ az eddigiektől. Mindenképpen adtatok nekem egy kis pluszt, bátorításképpen, mert sajnos mostanság bátortalan vagyok. Ha másoknak is van valami észrevétele tanácsa szívesen várom.
2013. aug. 5. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, szerintem nem gáz hogyha bejelölöd, mint előttem is írták! szerintem biztos emlékezni fog az arcodra hogyha látott ő is téged, és akkor biztosan eszébe fogsz jutni, hogy ő volt az a fiú:) és akkor onnantól elkezdtek beszélgetni, és akár elhívhatod kosarazni is egyet, vagy csak beszélgetni és sétálni!:) sok szerencséét:)
2013. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!