Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a csúnya fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a csúnya fiúknak jövök be?

Figyelt kérdés
Pedig nem vagyok csúnya, se kövér, még buta se, nálam sokkal csúnyább lányoknak is van barátjuk, mit csinálok rosszul? Pedig nyitott vagyok, kedves, nem vagyok elutasító, de nyomulós sem. Csak csúnyák érdeklődnek irántam, és ez nem azért van, mert mindenkit csúnyának találok! És nem csak a külsőre megyek, nem kell félreérteni, de ha valakihez kívülről nem vonzódom, soha nem lennék képes "úgy" szeretni, viszonyulni hozzá.

2013. aug. 5. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy te nézel ki előnytelenül, vagy magasak az elvárásaid, így látatlanban kb. ez a két lehetőség van.
2013. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

"Nem vagyok elutasító" -> "Csak a csúnyák érdeklődnek irántam"


Csak én érzek itt ellentmondást?

2013. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerintem semmit sem csinálsz rosszul szerintem. Nyilván látszik rajtad hogy nem vagy megdug.ható rövid időn belül így nem is próbálkoznak sokan. (Fáradtságot kímélnek) Nem kell vele törődni. Ismerkedj, beszélgess. Megtalálod azt aki hozzád passzol...ez biztos. Csak akkor el ne rontsd. ;)
2013. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

"nálam sokkal csúnyáb lányoknak is van barátjuk"

mert ők eltudták fogadni hogy csúnyák, küldj egy képet és megmondjuk hogy csúnya vagy-e

2013. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

:D Még mindig jobb, mint hogy ha az értelmi fogyatékosoknak :D Már ne haragudj, örülj egyáltalán, hogy bejössz valakinek. Igen is felülete vagy, hogy ha csak a " csúnya fiúknak jössz be" és nem kell egyik sem a külseje miatt.

N

2013. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
A jóképű fiúk nem fognak csak úgy akàrmikor leszólítani, mert a kisujjukat sem kell mozdítaniuk ès csüngnek rajtuk a csajok.
2013. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez baromság! Még a pénz miatt is vonzódnak a csúnya pasikhoz, ha meg szereted akkor vonzódsz hozzá bárhogyan is nézzen ki... Hány éves vagy egyébként?:)
2013. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy csúnya.

OK, akkor küldj képet és eldöntjük!

Neked mi számít csúnyánk egy srácban?

2013. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1. # 3-as válaszolónak igaza van.

2. Ha valakivel nincs vonzalom, tényleg nem tud beleszeretni az ember. A vonzalomból lesz szerelem, ha lelkileg is stimmelnek a dolgok.

3. Mocskosul nem az volt a kérdése, hogy ő csúnya-e, láthatóan nem szorul énkép alakításra, meg amúgy mégis ki a fenék vagytok ti, hogy eldöntögessétek, hogy ő csúnya-e. Szánalmas már ez a folytonos képért kuncsorgás minden ilyen kérdés alatt.

2013. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

pedig a kép az jó!

Ez meg egy magas labda lesz a csúnya fiúknak.

2013. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!