Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sürgősen randizni akarok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgősen randizni akarok egy lánnyal aki normálisabban néz ki lányok? (jokepü, magas pest 16F)?

Figyelt kérdés
nincs penzem így nemtudok meghivni senkit nincs kepem se igy zsakbamacska vagyok amelyik csaj nemhiszi el h. jopasi vagyok azzal nemtudok mit kezdeni:)
2013. aug. 6. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
és szerinted ki fog hinni neked? most úgy őszíntén
2013. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én elhiszem neked, de képem sajnos nekem sincs. Sőt csóró vagyok akár csak te.

Na most mit kezdünk egymással ?

2013. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
teljesen alaptalan a kérdésed h felraknék gy képet ki hinné el h. én vagyok rajta?
2013. aug. 6. 21:01
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 mit kezdenénk? ha csaj vagy és normális és pesti akkor talizunk ennyi ha átversz akkor meg besz*ptam.
2013. aug. 6. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Én túl szép vagyok ahhoz hogy lefényképezzenek, úgyhogy kénytelen leszel elhinni... ;)
2013. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül itt csak lányokkal ismerkednek.
2013. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nemigaz h. ennyire szerencsétlen legyek
2013. aug. 6. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:

jóképű magas pest?

szép város,de jóképűnek nem mondanám

2013. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!