Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek melyik szebb, ha egy lánynak erős arcvonásai vannak vagy inkább lágyak?

Figyelt kérdés
erős arcvonásokat úgyértem, h pl világosabb bőrhöz sötét szemöldök (de szépen kiszedve). persze ez nem arcvonás, de olyan határozott tőle az arca :D
2013. aug. 6. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:

arcvonásoktól függ.

a bőrszín nem arcvonás. az bőrszín. a szemöldökszín se arcvonás. az szemöldökszín.

ezt te is belátod.

akkor miért kérdezel fszságokat?

2013. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

-.-

jó akkor melyik jön be jobban, ha valakinek olyan "előkelőbb" arca van: határozott arcvonások, sötét ívelt szemöldök, kicsit ridegebb tekintet, vagy akinek kislányosabb arca van?

2013. aug. 6. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudnál képeket keresni gyors a googlén és belinkelnéd ide? Szerintem nehéz elképzelni.
2013. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amiről beszélsz az nem arcvonás! nem szeretem az erős arcvonásokat, az túl férfias. van nekem elég karakteres arcom egyedül is :D
2013. aug. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link] neki pl karakteres arca van :D amit nem felejt el az ember :D

egyébként egy barátnőmről és rólam jutott eszembe. szerintem ő olyan gyönyörű, én meg olyan semmilyen vagyok mellette :( mondjuk az én szememben mindenki semmilyen mellette :D

2013. aug. 7. 00:38
 6/6 anonim ***** válasza:
idióta
2013. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!