Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tetszik mikor látom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik mikor látom rajta hogy nagyképű?

Figyelt kérdés
Jó pasi, nagyon tetszik nekem külsőleg. Nem mondom hogy bunkó mert mindig mosolyog mikor találkozunk, poénkodik, a vigyor mindig ott van a képén, tudja hogy mit kell mondani egy nőnek, és mástól is hallottam hogy mindig udvarolgat meg mindig flörtölget. A haverjai ilyen "most szabadultak" típusok: kigyúrtak, tetkósok stb. Én nem szeretem az ilyen pasikat, de ő nekem annyira de annyira bejön hogy nem tudom kiverni a fejemből. Pedig látszik rajta hogy mekkora arca van...Mirt?
2013. aug. 7. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
mert tetszik külsőleg, mosolyog, poénkodik és tudja mit kell mondani
2013. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszik külsőleg. Nektek lányoknak ennyi éppen elég.
2013. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
másodikhoz csatlakozom
2013. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az a típus akiről már most tudhatnád h baj lesz belőle, de azért is összejössz vele majd pár hónap múlva ide jössz sírni:D

Nők.. és még azt hiszik magukról, hogy bonyolultak:D

2013. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na most mindenki láthatja,hogy a KÜLSŐ A LÉNYEG! És itt papol az összes lány/nő,hogy nekik nagyon fontos belső. Persze tudom,hogy vannak kivételek,ezt mindenki tudja. -,-"
2013. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!