Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményekre lennék kíváncsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményekre lennék kíváncsi, szerintetek?

Figyelt kérdés
20 éves mozgássérült férfi vagyok, de tudok járni rövid távon, kerekesszéket egyáltalán nem használok. Befejeztem a sulit, barátok, barátnők messze, szerelem elmúlt... Soha nem voltam önbizalom hiányos, sőt. Most valamiért elég ingadozó a hangulatom és az elképzeléseim is. Egyik percben még el tudom képzelni, hogy új barátnőm lesz és itthon nálunk jól megvagyunk, utána pedig lehetetlennek tartom. Tömegközlekedést egyáltalán nem tudom használni, ahhoz segítség kell, de ezen kívül mindent megcsinálok egyedül, csak A-ból B-be nehéz eljutnom. Nekem megvan az álláspontom a "betegségemről", de kíváncsi lennék pár hozzászólásra, hogy más, hogyan gondolja ezt, ugyan olyanok az esélyeim mindenben? Semmi hátrány ne mérhet párkapcsolatban, munkában,...,....,....
2011. aug. 19. 23:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem hátrány ^^
2011. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Nekem se hátrány, sőt állítom 100× normálisabb vagy az átlagnál:)
2011. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket :) további bunkózásra nem vagyok kíváncsi, ezzel magadat minősíted...
2011. aug. 19. 23:19
 4/35 anonim ***** válasza:
Neked majd jut normális nő, ez biztos.
2011. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Nem tudok véleményt alkotni, életembe nem láttalak, nem ismerlek.
2011. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Kisit sajnálatból írom amit írni fogok, de nem szánalomból: így ahogy leírtad görcsbe szorúlt a szívem, hogy másnak az is baj, hogy eljusson innen oda és kúrva nagy haragot érzek egyben amiért az emberek, akik ezért felelősek nem tesznek semmit, hogy az ilyen hátrányos helyzetű emberek mint te nem tudnak érvényesülni. Mekkora egy gyökérség, szemétség, áááh nem tudom szavakba önteni mit érzek, úgy segítenék de annyira szar hogy nem tudok.


18F

2011. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Szerintem több esélyed van rá hogy normális barátnőd lesz mint egy átlag srácnak. Én ezt a következtetést vontam le idáig az életből.
2011. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
23:21: Tégy érte te, Hitler is egy ember volt, mégis mennyi mindent tudott tenni (írtani zsidókat húúúú. :D)
2011. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

23:21 Értem, hogy mire gondolsz és néha én is sajnálom magam, de sajnos ezt el kell fogadni egy bizonyos szinten, hogy tudj vele élni, amúgy meg küzdeni kell!

Tudod mi a legrosszabb az egészben?! Aki segíthetne, nem teszi meg, pedig egy aláírásába kerülne és jó eséllyel, ha nem is 100%osan, de meggyógyulnék, jelentős mértékben javulna az állapotom. Nem vagyok életveszélyben a betegségemnek a "legjobb" fajtája van (izomsorvadás) ami nem romlik én meg még rá is teszek egy lapáttal, hogy fejlődjenek az izmaim, de vannak iszonyú nehéz pillanatok, még is mosolyogni kell ezerrel a nagyvilágba :)

2011. aug. 19. 23:26
 10/35 DereX válasza:
sm? :((( nekem csak egy szimpla jobb felkarbénulásom van, de néha az is kiborít, pedig mozog meg észre sem veszik... Vannak szar pillanatok, de túlélhető minden...
2011. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!