Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves meleg srác hol ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves meleg srác hol ismerkedhet?

Figyelt kérdés
Nem volt még barátom, és már nagyon szeretném ha lenne. Meleg szórakozóhelyek nincsenek a közelben és amúgyse hiszem hogy lenne bátorságom bemenni olyan helyekre :D A neten nem szeretnék ismerkedni mert ott vagy őrültek vannak vagy minimum harminc évesek vagy csak a dugásra mennek. De ha esetleg ismertek olyan oldalt ami konkrétan ISMERKEDÉSRE lett kitalálva akkor ellinkelnétek légyszi? vagy ha van van valami ötletetek hogy hol lehetne ismerkedni

2013. aug. 7. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Kékosztriga bár ?
2013. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ok bocs :D
2013. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Akár szabad levegőn is, most úgyis elég meleg van hozzá.
2013. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a neten ismertem meg életem párját :) 2 éve vagyunk együtt ő 20 éves nagyon aranyos srác én 26 vagyok de 22 nézek ki :) Sosem hajtottam a szexre én mindig kapcsit akartam:) Probáld meg a chat.hu-t
2013. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
21%
Keres magadnak mostanaba ugyis egyre tobb a PA'VA GYerek!!!
2013. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha pirtói MH lőteret javasolnám. Esetleg Dr Lapua-át kérdezd meg.
2013. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
valamit szerintem nem értetek :D a meleg az az amikor egy férfinek egy másik férfi kell...a hetero srácok úgy öltöznek, beszélnek mintha most szabadultak volna a melegfelvonulásról...azonkívül meg gusztustalanok is...nem harisnyáspipi kell b+ hanem pali :D
2013. aug. 7. 12:27
 8/12 anonim válasza:
47%

szia.

én 17 vagyok, szivesen ismerkednék veled.

2013. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

Próbáld meg az MSZP majálisán, a városligetben, mert ott állítólag sok a köcsög:D

http://www.youtube.com/watch?v=rEv1Rx52f4Q

2013. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
www.guyfornight.com ;) ez a legjobb :D
2013. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!