Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy email...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy email címről automatikusan bejelentkezik egy társkereső oldalra?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm (ezt nem részletezem) felkerült egy társkereső oldalra, pedig kapcsolatban van... Elvileg vagy egy kamu oldal ami az email megnyitásával automatikusan felregisztrál. Létezik, hogy az email címen keresztül megtudják a korát és beírnak valamit (hogy kit keres)? Nagyon jóban vagyok vele, és szeretnék hinni neki, de nem tudom... Szerintetek lehet igaza? Légyszííí írjatok, mert ez most nagyon fontos!!

2013. aug. 8. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az email cím készítésekr megadta az adatait akkor igen, létezik.
2013. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A megnyitás nem lehet elég. Sok ilyen oldal van (badoo, two), de igényelnek aktivitást.
2013. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán. Én is fenn vagyok olyan helyeken mint twoo, badoo, globy, holott egyikre sem regisztráltam magamtól...
2013. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyiken sem vagyok fent, pedig ismerik a címem (ismerősöktől jött invitáció).
2013. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, amúgy tudom hogy miért kérdezed :D énis félnék a helyedben de nyugi, amíg a barátod nem mond semmit addig nem is kell aggódnod :D
2013. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit nem tud az nem fáj.
2013. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!