Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K_nomi2002 kérdése:

Szerelmes vagyok egy srácba és nem todom hogy ő igen-e? De hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 10:55
1 2
 11/12 xKakashix ***** válasza:
Annyira nem meglepő, szokd meg! :DD
2013. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért vagytok ilyenek? A gyerekek nem lehetnek szerelmesek???? Én például először 9 évesen voltam szerelmes!!! Jó az nem "igazi" kapcsolat ami 9 évesen van de a szerelem ugyanaz! Ha azt kimondjuk, hogy kapcsolat mér kell egyből a szexre gondolni? Ha még kicsik is lehet például egy olyan kapcsolat amiben csak puszi meg ölelés van. Azt mondjátok, hogy ti ilyen idősen erre nem is gondoltatok??? Kétlem.... És ne pofázzatok itt 12 évesen és küldjétek vissza babázni azokat akik 1 évvel fiatalabbak nálatok! Pontosan ugyanolyan gyerekek vagytok mint ők!
2013. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!