Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem még sohasem volt barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem még sohasem volt barátnőm és most szerelmes vagyok azt osztálytársamba. Hogyan csábítsam el? Nem értek hozzá.

Figyelt kérdés
15/F
2009. máj. 19. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel osztálytársak vagytok, viszonylag könnyű a helyzeted. Menj oda szünetben hozzá sokszor beszélgetni, ha épp nincs vele senki. Nem tudom, milyen az osztályod, mennyire lenne ez ciki vagy feltűnő. Nekem így lett egy barátom az osztályból annak idején. Aztán javasolhatsz neki valami közös délutáni elfoglaltságot, pl. házi közös megcsinálását kezdetnek, vagy valami ilyesmit. Aztán elhívhatnád valami semleges helyre, pl. hüllőkiállításra, valami szelídebb koncertre, vagy előadásra. Hívhatod túrázni. Minél kevésbé van a dolognak randi jellege, annál jobb. Azt javaslom, ne kérdezd meg tőle, járna-e veled vagy ilyesmi. Annál könnyebb neki az elején igent mondani, minél kevésbé van ennek fiú-lány kapcsolat kinézete. Ez persze csak az első időszakra igaz.
2009. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Na én kb pont így jöttem össze a barátommal :D

Az előttem szóló mindent leírt :D Nem akarok rosszat mondani, de ha osztályon belül ciki lenne odamenni hozzá, vagy soha sincs egyedül --> MSN , de csak úgy, hogy amikor feljön, nem rögtön támadod le, majd csak pár perc múlva :D Sok sikert :D

2009. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél kedves vele, és segítőkész. Az értelmes lányok értékelik az ilyeneket.


És igen, menj hozzá oda néha bármilyen kifogással, pl hogy jaj hülye vagyok matekból tudnál nekem segíteni szünetekben vagy délután?


Az előttem lévők is sokat modntak már :)

2010. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!