Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem azt mondta hogy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem azt mondta hogy jól érezte velem magát és mondta hogy fog hívni de aztán semmi mi volt ez?

Figyelt kérdés
Első randi volt és nem lett folytatása de nem értem miért ígérgetett ha aztán lelécelt fura nagyon.

2013. aug. 11. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert annyira még se nyerted el a tetszését csak nem akart megbántani
2013. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vessző,vessző
2013. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sok oka lehet, ha van kedved írj privit és elmondom
2013. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Random lekoptatós szöveg.
2013. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ő sem nyerte el az enyémet,de akkor is elég gáz hogy a szemembe ígérgetett ez olyan felesleges dolog jobb lett volna ha inkább semmit nem mond.Ez annyira taszító moráltalan viselkedésű emberre vall.
2013. aug. 11. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Rá kell verni a seggére! :D
2013. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
velem még összejöhetsz
2013. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!