Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondta az ilyen tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta az ilyen tipikus behülyítős csajozós szövegeit?

Figyelt kérdés
Ilyenek hogy: este mindig rád gondolok mielőtt elalszom, a csókodról álmodozom, hiányzol nekem ha nem vagy velem, nagyon imádlak, olyan boldog vagyok hogy találkozgathatok veled és ilyesmik. De amúgy nem akart tőlem semmit, 1 elköszönős csókunk volt és kész. Ja meg pár szájra puszi, meg néha átölelt. De egyik napról a másikra kidobott engem minden magyarázat nélkül. Ennek akkor mi értelme volt?
2013. júl. 16. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
mert B terv voltál, de összejött az A tervével, szóval cső.
2013. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
játszadozott veled, mint egy macska az egérrel. Ebben a korban mindenki játszadozik aki megteheti, sőt még később is. Sajnos nagyon szívre vetted, felejtsd el, lehet akkor fog igazán rádtapadni amikor azt látja, hogy már nem érdekled.
2013. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így bizonyította be neked, hogy milyen keveset számítanak a szavak, mindig a tettekre kell odafigyelned. Most megtanultad, legközelebb már okosabban kezeled az ilyesmit. Továbbá olcsón megúsztad, a legtöbb srác azért nyomja az üres bókokat, hogy mielőbb megdughasson, aztán lépnek le, csak jobb így..
2013. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert meg van szokva, hogy ha fel akarsz szedni egy csajt, akkor ilyeneket kell neki mondani. Azt figyeltem meg, hogy csomóan nem szándékos hazugságként, hanem protokolldumaként tolják ezeket a sablonokat. Kb úgy tudnám leírni, mint amikor a kínos csend közepén megkérdezed a másikat, hogy mi újság. Az esetek többségében ott sem érdekel a válasz, csak illedelmességből megkérdezed.


A tanulság, hogy az ilyen duma mindig és mindenkor csak egy cukormáz, SOHA ne keressetek ebben tartalmat. Tessék megismerni az embert, és egy fabatkát sem adni az ilyen bókokra! Mégis mennyire nyálas már olyat mondani, hogy "a csókodról álmodozom", főképp egy férfi szájából? Ezt hogy lehet komolyan venni?

2013. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!