Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csendesebb, visszahúzódóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendesebb, visszahúzódóbb pasik nehezebben kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
A sráccal pár éve találkoztam, de igazából sosem beszélgettünk. Most pár napja elkezdtünk beszélgetni (bár elég keveset egy nap). Nekem egyre szimpatikusabb lesz, és valószínűleg ez kölcsönös. El is hívott egy találkozóra. Ha tényleg akar valamit akkor fog kezdeményezni? Sose volt még dolgom szerény, csendesebb pasikkal. Tudom, hogy mindenki más, de általában mi a jellemző rájuk?
2013. aug. 11. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen fiú vagyok, csak neten kezdeményezek, mert nem akarom, hogy élőben sok ember előtt leégessenek a lányok, hogy fúj, de ronda vagyok és kopjak le.
2013. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én visszahúzódóbb férfi vagyok így inkább a nő kezdeményez a most kialakuló kapcsolatomban. Őt nem zavarja, engem nem zavar. Igazából azért engedem, hogy ő diktálja az iramot, mert nem szeretném, ha túl gyorsnak érezné az iramot...
2013. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez van velem kedves kérdező. :) De ha volt mersze elhúvni, az már valami. Viszont a talira nagyon kíváncsi vagyok.

L17

2013. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es! Mi már találkoztunk régebben elég sokat-egy edzésre jártunk, de nem beszéltünk soha. Szóval tudjuk, hogy ki hogy néz ki, ezzel nincs gond...


3-as! Hát még én milyen kíváncsi vagyok :)

2013. aug. 11. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, félhet kezdeményezni, én is ilyen vagyok, segíts neki, nem lesz belőle baj, örülni fog ő is.
2013. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is visszahuzódóbb voltam , de előbb utóbb ő is növeszt tököt egy nőért aki kell neki.


Szóval hajrá.

2013. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne számíts gyors győzelemre, tehát nem egy találkozó alatt fog veled összejönni, ha akar valamit, akkor se :) Valószínűleg azért kell pár találkozó, hogy jobban megismerjen, jobban megbízzon benned és elég bátorságot szedjen össze közben :) (legalábbis a mai átlaghoz képest, akik már az első randi végén, az ágyban kötnek ki...)
2013. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LyBex válasza:
7-es-nek igaza van! én is így szoktam,mert szintén csendes-visszahúzódó 20 éves pasi vagyok. Elsőnek próbálok közeledni,majd ha szimpinek találom elhívom valahova és kicsit megpróbálok megnyílni (kettesben ahol nem figyelnek ismerősök kicsit könnyebb :)
2013. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!