Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak az olyan lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az olyan lányokat lehet könnyen megszerezni, akik nem kellenek egy fiúnak sem és már mindegy nekik ki, csak kedves fiú legyen és járnának is vele? A szép lányok tényleg sosem kezdeményeznek vagy csak a helyes fiúknál szoktak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
most az a bajod, hogy az ilyen lúzereket nem rohanják le a jobbnál jobb nők? ez valóban felháborító..
2013. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, mit vársz? hogy a szép és okos lányok maguktól bemásznak az ágyadba? azt nem akarod megkérdezni, hogy a diplomáért miért kell egyetemre is járni? vagy a nyelvvizsgáért miért kell beszélni az adott nyelven?


Úgy egyáltalán az ilyen kérdezőnek minden más az ölébe hullik, csak a csinos nő nyitott szájjal épp nem?

2013. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem, én egy rakás megaláztatást elszenvedtem már és elegem an a kezdeményezesékből.


Érdekes, hogy a csúnya láynok kezdeményeznek nálam, akkor a szépek miért nem képesek kezdeményezni? Ennyira luxus az életük?

2013. máj. 14. 14:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem csak féltik a büszkeségüket :)
2013. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ép. Valószínűleg mert nem tetszel nekik, akkor meg miért kezdeményeznének? A te drága lelkivilágodért?
2013. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En a csúnya lányokat szeretem :)
2013. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
NEM csúnya lányként mondom, hogy én sem kezdeményeztem soha egy fiúnál sem, az a fiú dolga, én meg szépen megvárom, hogy ő keressen:)
2013. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nem, én egy rakás megaláztatást elszenvedtem már és elegem an a kezdeményezesékből.


Érdekes, hogy a csúnya láynok kezdeményeznek nálam, akkor a szépek miért nem képesek kezdeményezni? Ennyira luxus az életük?"


Namármost: aki kur.vának megy, ne csodálkozzon, ha ba.sszák. Ha nem vagy hajlandó kezdeményezni, akkor ne csodálkozz, hogy nincs csajod. És igen, a szép lányoknál valószínűleg megjelenik néhány olyan pasi, aki még nem unta meg a kezdeményezést.

2013. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamint őszintén, a szép lányoknak nincs szüksége arra, hogy kezdeményezzenek. Ha fognak is, valószínűleg helyes srácokhoz mennek oda, mert megtehetik, válogathatnak. De őszintén, ez logikus, képzeld magad a helyükbe; nem pont ugyanígy cselekednél?
2013. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A jónők senkinél sem kezdeményeznek, fel kéne már fogni. Max, ha tényleg nagyon rendkívülien vágynak valakire, és állatira nyitott személyiségek. De ez kb 100 ból 1.

Jó nőknek elég beállítani egy szórakozóhelyre, aztán mint a csövesek az ingyenkenyérért, sorbaállnak a palik, ő pedig mint a megasztáros selejtező, a 90% át kiröhögi, meg leállítja az első mondat után, a legjobbak közül meg kiválasztja a legelőnyösebbet. Ennyi.

Akárhol máshol vagy, mindenütt láthatod, jónő szitne! mindig foglalt. Mert a fentebb említett esemény már előtted szinte mindig! korábban megtörtént azon a helyen ahol szokás ismerkedni. Ennyiről van szó.

Jónő egyáltalán nem szorul rá arra,hogy feléd nyisson.

Mert kényelmesebb a helyzetéből adódóan, ha a palik mászkálnak rá, neki csak szelektálnia kell.

Mivel mindig foglaltak, sose faszhiányosak, így nyilván nem fognak senkire sem nyomulni.

2013. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!