Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randik nagyon jók de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pila Lavela kérdése:

A randik nagyon jók de nem keres, nagy időközzel találkozunk. Szerintetek mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Van egy külföldi srác, aki már három éve itt Magyarországon és akivel mostanában találkozgatok. A randin megfogja a kezem, ha elengedem akkor utána nyúl keresi, a nyakamba csimpaszkodik, megcsókol, ahogy néz rám, próbál a kedvemben járni, átölel de még sosem nyúlt például a fenekemhez nem célozgatott arra, hogy felmehetnék hozzá holott biztos vagyok benne, hogy testi vonzalom is van köztünk.Ez tuti. Szóval nem tolakodó egyáltalán. Minden idillinek mondható.DE többnyire én keresem levelezés útján, azt egyből olvassa és kb hetente egyszer sikerül találkoznunk mert mindig fáradt és dolgoznia kell... Néha úgy érzem nem mond igazat. De miért van az, hogy személyesen nagyon jó, utána meg nehéz összehozni. Barátnőim egy része azt mondja túl parázom és nem kell annyira rágörcsölni, az elmondottak alapján nincs mitől aggódnom, jó vagyok nála. Nem vagyunk már gyerekek, mindketten 26 évesek vagyunk. Szerintetek? Hasonló tapasztalat?

2013. aug. 15. 08:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Utolsó találkozásunkkor mondtam neki, hogy ha nem akar velem lenni inkább mondja meg mert nekem ez így nem jó. Erre azt mondta ne izguljak egész biztos szólni fog, ha így alakul. Tökös gyerek egyébként, nem az a típus aki a saját árnyékától megijedne. Amikor utoljára kerestem akkor is mondta, hogy nem jó neki mert hogy műszakot cserélt de, hogy véletlenül se gondoljam, hogy azért mert nem akar velem lenni, ne bízzak ilyesmiben :) Aztán láttam, hogy erre nem reagálok és visszakérdezett, hogy azért másik nap is megfelelne. Annak ellenére, hogy tökös azért a csóknál mindig majrézik egy pöppet :)
2013. aug. 15. 08:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ok aggódni! :) Lehet csak hízeleg az egójának h mindig te keresed vagy csak simán fáradt a sok munkától, de ha te már írsz neki akkor válaszol :) Munka után nekem sincs sok kedvem beszélgetni a szerelmemmel, mert van h egy jó alvás jobban esik :)
2013. aug. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen-igen és általában teleszmájlizza. Háát egoja az van az tuti és azt szinten kell tartani :) viszont azért hülyét sem akarok magamból csinálni, végülis én vagyok a nő. Most megint úgy alakult, hogy egyszer tudnánk a héten találkozni azt is nagy nehezen és talán, szóval szerintem mégiscsak felejtős a dolog... nem tudja hogy vagy nem meri megmondani, hogy meggondolta magát. Na mindegy majd meglátjuk, idővel úgyis kiderül vagy beborul :) Köszi a választ! :)
2013. aug. 17. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!