Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan mutatjátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan mutatjátok ki egy pasi felé, ha szimpatikus?

Figyelt kérdés
Egyáltalán jellemző ez vagy inkább csak azzal foglalkoztok, aki érdeklődést mutat felétek?
2013. aug. 16. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy szoktunk jelezni,mosollyal,nézzük az illetőt,majd ha találkozik a pillantásunk szégyenlősen félrenézünk.Mosolyogva köszönünk vissza. Apró dolgokkal,de igyekszünk a pasi tudtára hozni,hogy tetszik.24/L
2013. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdésképpen jól, félreérthetetlenül megbámulom, aztán ha ő is akkor rámosolygok. Ha van rá idő/lehetőség én mindig igyekszem jelezni az illető felé hogy tetszik, mert szeretek én választani.
2013. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat en hülye vagyok,nem tehetek rola.Minden pasival,ha laza akkor kedves es humoros vagyok,de aki tetszik,azzal tavolsatarto vagyok.Fogalmam sincs miert... :(
2013. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3:

Pedig még a százalékod is 69!

:D

2013. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolso!Es mi a poen?Nem ertem! :)
2013. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engedem, hogy a közelembe legyen, ami nálam nagy szó.
2013. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiu vagyok de szerintem szemeznek a fiuval,mosolyognak ra,hozzaernek,beszelgetes kozben a labfejuk a fiu fele mutat
2013. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonime válasza:
Hát én nem szándékosan de egyfolytáman a szemébe nézek nagyon feltűnő vagyok még ha nem is akarok az lenni.De amúgy a hozzá érésről meg ilyenekről csakannyit hogy én soha nem voltam elég magabiztos hozzá!Csak gondolj bele megsimogatod az meg elhúzódik és te csak égsz !Tehát ne aggódj ha nem érintgetnek egyfolytában mert lehet hogy csak azt jelenti hogy a lány elég szemérmes.
2013. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!