Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánynak mennyire szimpatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak mennyire szimpatikus az, ha egy pasi az ismeretségi körében más lányokkal is flörtölget?

Figyelt kérdés

Ez imponáló, vagy éppen ellenkezőleg?

Ettől a srác nagyobb hódítónak számít?


2011. jún. 1. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
nem zavar, örülök hogy másnak is tetszik
2011. jún. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt mondjuk kihagytam, hogy ha esetleg akarna a lány is tőle valamit.

Úgy milyen :)

2011. jún. 1. 00:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Ha a pasim és más lányokkal flörtölget akkor otthagyom.

Ha bejön a srác és akarok tőle valamit akkor nagyon zavar és kétszer átgondolom hogy akarok-e valamit. Vagy pedig próbálok arra menni hogy csak velem flörtöljön,ha ez nem megy akkor próbálom kiverni a fejemből.

Ha egyáltalán nem érdekel akkor azt csinál amit akar..

2011. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az egy dolog, hogy a csaj akar valamit, engem nem zavar

első

2011. jún. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nalam nem szamit nagyobb hóditónak, csak 1 hulye alaknak..
2011. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön össze egy csajjal, nehogy bepróbálkozz a barátnőjénél, mert akkor mindkettőnél végleg elvágod magad! Aranyszabály!!
2011. jún. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsónak van igaza!

meg a másodiknak!

ha nekem tetszik 1 srác és velem flörtöl majd a következő csajjak akkor ott bukott minden esélyt...

2011. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik egy lány és a neki is tetszel, akkor ne flörtölgess más lányokkal. Szerintem ez csak elbizonytalanítaná azt, akinek tetszel. Nem imponáló, lehet a végén nem is fog komolyan venni.
2011. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!