Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit találjak ki, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találjak ki, miért nem akarok menni élményfürdőbe fürdeni?

Figyelt kérdés
Meg van, viszont tampont meg nem akarok használni, még szűz is vagyok. De ezt nem akarom megmondani annak a fiúnak, aki fürdőbe hívott randira. Találkozni szeretnék vele, csak így nem fürdőben.

2013. aug. 17. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Női bajod van aztán kész. Megérti...
2013. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk:


"Szia, bocsi de épp megvan, nem tudok menni a fürdőbe, de máshol találkozhatunk ha akarod."

2013. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sir Sarcasm ***** válasza:
91%
És ezt így miért nem lehet megmondani? Hidd el, ha így elmondod megérti és máshova mentek.. inkább ezt mond, minthogy hazudj valami hülyeséget.
2013. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Vagy amikor épp beléptek az élményfürdő terüleétre, mond azt hogy " bekakáltam:S "
2013. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam mondani,hogy ezt találd ki,de akkor nem jó.
2013. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy megvan, fáj a hasad és nem szeretnél most élményfürdőbe menni. Ennyi. De hangsúlyozd ki, hogy a fürdőbe nem akarsz menni, nehogy elutasításnak vegye.
2013. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!